Rene Bach nowym zawodnikiem Birmingham, Andersen będzie następny?

Rene Bach został pierwszym zawodnikiem beniaminka brytyjskiej Elite League - Birmingham Brummies. 20-letni żużlowiec w minionym sezonie zdobywał punkty dla Newcastle Diamonds. Barw tego zespołu w Premier League bronić będzie także za rok.

Wojciech Ogonowski
Duńczyk należał do grona czołowych zawodników ścigających się na zapleczu Elite League w minionych rozgrywkach. Z reprezentacją Danii zdobył złoty medal w drużynowych mistrzostwach świata juniorów, będąc przy tym najlepszym zawodnikiem turnieju z kompletem 15 punktów. W indywidualnych mistrzostwach świata Bach sklasyfikowany został na ósmej pozycji. - Rene zdobywał średnio ponad dziewięć punktów w Premier League i pomógł Newcastle w tym bardzo udanym sezonie - ocenił Graham Drury, promotor Birmingham, po czym odniósł się do wyników osiąganych przez Bacha przy Perry Barr. - Lubi nasz obiekt i radził sobie na nim bardzo dobrze podczas wizyt z Newcastle. W 2010 roku młody Duńczyk na obiekcie w Birmingham pojawił się cztery razy i podczas tych wizyt zdobył w sumie 44 punkty. Promotor Brummies potwierdził także, że negocjuje z Hansem Andersenem, który w klubie pełniłby rolę lidera zespołu. - Mamy pozwolenie od Peterborough, aby rozmawiać z Hansem Andersenem, ale nie jest on jedyną opcją, jaką rozważamy - poinformował Drury.