Zdzisław Rutecki zginął w wypadku samochodowym

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

W środę do redakcji SportoweFakty.pl dotarła smutna wiadomość o śmierci Zdzisława Ruteckiego. Były żużlowiec GKM Grudziądz, Polonii Bydgoszcz i Startu Gniezno zginął w wypadku samochodowym w miejscowości Brzozówka pod Toruniem.

W tym artykule dowiesz się o:

Informację o tragicznym wypadku w miejscowości Brzozówka pod Toruniem potwierdził rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. - Przed godziną 6.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku samochodowym. Trzy osoby jechały busem drogą krajową numer 10. Jedna poniosła śmierć na miejscu. Potwierdzam, że jest to Zdzisław Rutecki. Bus z niewyjaśnionych dotąd przyczyn znalazł się w rowie. Pozostałe nie odniosły poważniejszych obrażeń - powiedział dla SportoweFakty.pl Artur Rzepka.

Busem, który uległ wypadkowi podróżowali również mechanik Aleksandra Loktajewa i zawodnik RKM Rybnik Wołodymir Tejgał. Nie odnieśli jednak poważniejszych obrażeń.

Zdzisław Rutecki swoją karierę żużlową rozpoczynał w GKM Grudziądz. Później reprezentował barwy Polonii Bydgoszcz i Startu Gniezno. W sezonie 2010 prowadził zespół Orła Łódź.

Zdzisław Rutecki zginął w wypadku samochodowym. W czerwcu skończyłby 51 lat. Jeszcze w poniedziałek był obecny na meczu w Poznaniu. Cześć Jego Pamięci!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)