Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

IMEJ: Pawlicki wygrał w Guestrow, awans Gomólskiego

Bezkonkurencyjny okazał się Piotr Pawlicki w rozegranym w sobotę w Guestrow półfinale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów do lat 19. Na drugiej pozycji uplasował się Kacper Gomólski.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Na najniższym stopniu podium stanął reprezentant gospodarzy - Danny Maassen. Ostatnie, czwarte miejsce premiowane awansem do finału wywalczył po biegu dodatkowym Kai Huckenbeck.

Rezerwowym w finale będzie Szymon Woźniak.

Pechowo zawody zakończyły się dla Oskara Fajfera, który po upadku w jedenastym wyścigu został odwieziony do szpitala.

Wyniki:
1. Piotr Pawlicki (Polska) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Kacper Gomólski (Polska) - 14 (3,3,2,3,3)
3. Danny Maassen (Niemcy) - 13 (2,3,3,2,3)
4. Kai Huckenbeck (Niemcy) - 10+3 (2,2,1,3,2)
---------
5. Szymon Woźniak (Polska) - 10+2 (3,1,2,1,3)
---------
6. Roman Cejka (Czechy) - 10+1 (1,1,3,3,2)
7. David Bellego (Francja) - 9 (1,3,1,2,2)
8. Andre Mochner (Niemcy) - 8 (2,2,2,1,1)
9. Ashley Morris (Wielka Brytania) - 6 (0,d,3,2,1)
10. Brendan Johnson (Wielka Brytania) - 6 (2,2,1,1,-)
11. Michele Castagna (Włochy) - 6 (0,1,2,2,1)
12. Xavier Muratet (Francja) - 5 (3,0,0,0,2)
13. Oskar Fajfer (Polska) - 3 (1,2,w,-,-)
14. Jaroslav Hladky (Czechy) - 2 (1,0,1,0,0)
15. Nils Hesse (Niemcy) - 2 (0,1,0,0,1)
16. Steven Mauer (Niemcy) - NS

Bieg po biegu:
1. Pawlicki, Huckenbeck, Fajfer, Morris
2. Woźniak, Mochner, Bellego, Castagna
3. Gomólski, Maassen, Cejka, Hesse
4. Muratet, Johnson, Hladky, Mauer (ns)
5. Maassen, Huckenbeck, Castagna, Muratet
6. Gomólski, Johnson, Woźniak, Morris (d)
7. Bellego, Fajfer, Cejka, Hladky
8. Pawlicki, Mochner, Hesse
9. Cejka, Woźniak, Huckenbeck
10. Morris, Castagna, Hladky, Hesse
11. Maassen, Mochner, Johnson, Fajfer (w/u)
12. Pawlicki, Gomólski, Bellego, Muratet
13. Huckenbeck, Bellego, Johnson, Hesse
14. Cejka, Morris, Mochner, Muratet
15. Gomólski, Castagna
16. Pawlicki, Maassen, Woźniak, Hladky
17. Gomólski, Huckenbeck, Mochner, Hladky
18. Maassen, Bellego, Morris
19. Woźniak, Muratet, Hesse
20. Pawlicki, Cejka, Castagna

Bieg dodatkowy o 4 miejsce:
21. Huckenbeck, Woźniak, Cejka

Terminarz IMEJ:
7.05 - 1. Półfinał w Guestrow (Niemcy)
18.06 - 2. Półfinał w Tarnowie (Polska)
23.06 - 3. Półfinał w Równem (Ukraina)
02.07 - 4. Półfinał w Seinaejoki (Finlandia)
09.07 - Finał w Lublanie (Słowenia)

Polacy w IMEJ:
Półfinały:
Guestrow - 7.05.2011: Oskar Fajfer, Kacper Gomólski, Piotr Pawlicki, Szymon Woźniak
Tarnów - 18.06.2011: Bartosz Zmarzlik, Emil Pulczyński, Tobiasz Musielak, Artur Czaja
Równe - 23.06.2011: Patryk Dudek, Łukasz Cyran


Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedway-forum.de

Komentarze (19):

Zobacz więcej komentarzy (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×