KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Speedway Pilot ponownie w Empikach!

Magazyn Speedway Pilot zniknął z salonów Empik w większości miast żużlowych w błyskawicznym czasie, niczym ciepłe bułeczki w najlepszych piekarniach. Braki zostały jednak uzupełnione, nakład w miastach żużlowych zwiększony i od środy znów ta niezwykła publikacja dostępna jest w Empikach na półkach Sport/Sporty ekstremalne.

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

Lista punktów salonów Empik oraz punktów partnerskich dostępna jest pod na stronie: speedwaypilot.com/sprzedaz

Czym jest Speedway Pilot?
Speedway Pilot to nie tylko czasopismo (rocznik) na 164 stronach zawierające niezwykle rozbudowane wizytówki klubów, profile zawodników, terminarze czy statystyki. To nie tylko wywiady z gwiazdami światowego speedway’a czy felietony i artykuły najlepszych polskich dziennikarzy traktujących o tematyce żużlowej, ale także bloki i elementy, dzięki którym Speedway Pilot zaprasza Czytelnika do długoterminowej współpracy. A więc krzyżówki, quizy, żużlowy arkusz kalkulacyjny a także gotowe do wypełnienia programy zawodów (uniwersalne ligowe, SGP, SWC), które idealnie uzupełnią i ułatwią śledzenie żużlowych transmisji telewizyjnych czy radiowych.

To wszystko i więcej pióra "najlepszych z najlepszych" polskich dziennikarzy: Bartłomieja Czekańskiego, Rafała Darżynkiewicza, Tomasza Lorka, Roberta Nogi, Piotra Olkowicza, Stefana Smołki wspartych fachowymi komentarzami ekspertów: Stanisława Bazeli, Krzysztofa Cegielskiego, Damiana Gapińskiego i Adama Krużyńskiego.

Magazyn "Speedway Pilot" to 164 strony znakomitej przygody ze speedway’em, podanej na wysokiej jakości papierze (format A4, klejona okładka), w niezwykle atrakcyjnej cenie 10 złotych!

Osobom, dla których dotarcie do salonu Empik jest problemem, polecamy zakup magazynu w sprzedaży wysyłkowej: sklep.sportowefakty.pl/speedway-pilot.html Cena (wraz z kosztami wysyłki przy przedpłacie) to tylko 14,90 zł
Strona magazynu: speedwaypilot.com
Oficjalny profil na Facebooku: www.facebook.com/speedwaypilot

Jeśli nie znajdziesz Speedway Pilota w Twoim salonie Empik, prosimy - daj nam znać w komentarzu pod newsem lub na kontakt@speedwaypilot.com.


Jeśli jesteś już szczęśliwym posiadaczem Speedway Pilota - daj nam znać jak Ci się podoba i doradź, co możemy poprawić w kolejnej edycji.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (32)
Zobacz więcej komentarzy (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×