KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Jak Wilki radzą sobie w Rawiczu?

Już w niedzielę o godzinie 15:00 KSM Krosno zmierzy się na wyjeździe Kolejarzam Rawag Rawicz. Jak zawodnicy krośnieńskiego zespołu radzą sobie na rawickim obiekcie?
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

1. Adrian Szewczykowski - "Adik" po raz ostatni ścigał się na torze Kolejarza przed rozpoczęciem ubiegłorocznych rozgrywek ligowych. W treningu punktowanym miejscowych Niedźwiadków z PSŻ Poznań zdobył 9 punktów (0,1,2,3,3). 23-letni żużlowiec jak dotąd nie spisuje się najlepiej w meczach wyjazdowych, w których osiągnął średnią biegopunktową 1,143. Jak będzie tym razem?

2. Piotr Dziatkowiak - debiutant w ekipie Wilków i zarazem najbardziej doświadczony zawodnik na rawickim owalu. "Dziatek" reprezentował Kolejarza w latach 2009 i 2011. W ubiegłym roku wziął udział w dwóch meczach ligowych rozgrywanych w Rawiczu, a najlepiej spisał się w starciu ze Speedway Wandą Kraków, kiedy zdobył 7 punktów (0,2,2,3,t).

3. Michał Łopaczewski - 23-letni żużlowiec na dobre przebił się do podstawowego składu Wilków i wydaje się, że zostanie w nim na dłużej. W Rawiczu "Łopata" nie startował już jednak od dawna, bo ostatni raz miało to miejsce 2 sierpnia 2009 roku, kiedy reprezentował Speedway Polonię Piła. Tego występu jednak na pewno nie wspomina miło, gdyż w trzech biegach zdobył tylko punkt (0,0,1).

4. Martin Malek - Czech wystartuje w barwach KSM Krosno po raz pierwszy w tym roku. Będzie to dla niego też pierwszy w karierze start na torze w Rawiczu. Jak się spisze? W tym sezonie niespełna 27-letni Czech prezentuje się przeciętnie, a zawody lepsze przeplata dużo słabszymi.

5. Mateusz Szostek - obecność tego zawodnika w składzie Wilków jest sporym zaskoczeniem. W obecnym sezonie Szostek nie startował w żadnych zawodach, natomiast w zeszłym tylko w jednych. W Rawiczu ostatni raz ścigał się w 2010 roku, kiedy również reprezentował KSM Krosno, ale w dwóch biegach nie zdobył żadnego punktu.

6. Patryk Braun - podobnie jak Piotr Dziatkowiak w niedzielę zadebiutuje w krośnieńskim zespole. Pojedynek ten będzie dla niego pierwszymi w karierze zawodami na obiekcie w Rawiczu.

Piotr Dziatkowiak w zeszłym roku reprezentował barwy Kolejarza Rawag Rawicz (fot. Konrad Jabłoński) Piotr Dziatkowiak w zeszłym roku reprezentował barwy Kolejarza Rawag Rawicz (fot. Konrad Jabłoński)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×