WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Łaguta wygrał II rundę IME w Daugavpils, Polacy daleko (wyniki)

Grigorij Łaguta wygrał II rundę IME. Na kolejnych miejscach znaleźli się Ales Dryml, który umocnił się na prowadzeniu w cyklu i Andrzej Lebiediew. Tym razem Polacy uplasowali się w środku stawki.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

Przeczytaj relację z 1. finału IME w Rawiczu

Wyniki:
1. Grigorij Łaguta (Rosja) - 13+3 (1,3,3,3,3)
2. Ales Dryml (Czechy) - 13+2 (2,3,2,3,3)
3.
Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 10 (2,2,3,2,2)
4. Andriej Karpow (Ukraina) - 10 (3,w,2,3,2)
5. Kjastas Puodżuks (Łotwa) - 9 (1,3,1,1,3)
6. Michał Szczepaniak (Polska) - 9 (1,1,3,3,1)
7. Robert Miśkowiak (Polska) - 9 (2,2,0,2,3)
8. Wiaczesław Gieruckis (Łotwa) - 9 (3,2,1,1,2)
9. Tobias Busch (Niemcy) - 8 (3,2,3,0,0)
10. Grzegorz Zengota (Polska) - 8 (3,1,2,2,d)
11. Tomasz Gapiński (Polska) - 6 (d,3,1,0,2)
12. Max Dilger (Niemcy) - 5 (0,0,2,2,1)
13. Kenni Larsen (Dania) - 5 (2,1,u,1,1)
14. Martin Malek (Czechy) - 3 (0,0,0,1,2)
15. Tomas Suchanek (Czechy) - 3 (1,1,1,0,0)
16. Maks Gregoric (Słowenia) - 0 (0,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Karpow, Larsen, Puodżuks, Dilger
2. Zengota, Lebiediew, Szczepaniak, Gapiński (d1)
3. Busch, Miśkowiak, Suchanek, Gregoric
4. Gieruckis, Dryml, Łaguta, Malek
5. Gapiński, Gieruckis, Larsen, Gregoric
6. Łaguta, Miśkowiak, Szczepaniak, Karpow
7. Puodżuks, Lebiediew, Suchanek, Malek
8. Dryml, Busch, Zengota, Dilger
9. Szczepaniak, Dryml, Suchanek, Larsen (u4)
10. Busch, Karpow, Gapiński, Malek
11. Łaguta, Zengota, Puodzuks, Gregoric
12. Lebiediew, Dilger, Gieruckis, Miśkowiak
13. Łaguta, Lebiediew, Larsen, Busch
14. Karpow, Zengota, Gieruckis, Suchanek
15. Dryml, Miśkowiak, Puodżuks, Gapiński
16. Szczepaniak, Dilger, Malek, Gregoric
17. Miśkowiak, Malek, Larsen, Zengota (d4)
18. Dryml, Karpow, Lebiediew, Gregoric
19. Puodżuks, Gieruckis, Szczepaniak, Busch
20. Łaguta, Gapiński, Dilger, Suchanek

O 1. miejsce.
Łaguta, Dryml (d2)

Klasyfikacja generalna Indywidualnych Mistrzostw Europy

Kolejne rundy Indywidualnych Mistrzostw Europy:
15 września 3. Finał w Krsko
30 września 4. Finał w Mureck

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (24):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • RECON_1 0
    Patrzac na liste pozycji Lafuty mnie nie dziwi.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • vjU0NBkLwS 0
    Andrzej #3 brąz, Karpow po zdrowie nie poszedł za trzecie miejsce.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • stach 0
    gapa 2 liga się kłania
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (21)
Pokaż więcej komentarzy (24)
Pokaż więcej komentarzy (24)
Pokaż więcej komentarzy (24)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×