Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Kasprzak jednak w Gorzowie? Zmora: Wierzę w to, że rozmowy zakończą się pozytywnie

Jeszcze pod koniec bieżącego tygodnia jest możliwy przełom w rozmowach Krzysztofa Kasprzaka z obecnym pracodawcą żużlowca. Działacze gorzowskiego klubu rozważają różne scenariusze.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

Jak już informowaliśmy, ze Stalą Gorzów na pewno rozstaną się Matej Zagar (przeszedł do Lechmy Startu Gniezno), Tomasz Gollob (potwierdził kontrakt z Unibaksem Toruń) i Michael Jepsen Jensen. Nowym zawodnikiem gorzowskiego klubu został Adrian Gomólski, a warunki ustalił Tomasz Gapiński. Kiedy można się spodziewać ogłoszenia nazwisk kolejnych zawodników, którzy wzmocnią Stal w 2013 roku? - Myślę, że w połowie grudnia. Wszystko oczywiście zależy od tego, jak potoczą się rozmowy z zawodnikami - powiedział prezes Stali Ireneusz Maciej Zmora w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

W kręgu zainteresowania Stali Gorzów jest wielu zawodników. Jednym z żużlowców kojarzonych z żółto-niebieskimi jest Kacper Gomólski. - Na dzień dzisiejszy możliwe są różne scenariusze wydarzeń. Obecnie rozpatrujemy różne opcje i niemalże każde nazwisko wchodzi w grę - stwierdził Zmora. Czy jest więc możliwy powrót do składu wychowanków gorzowskiego klubu - Pawła Hliba i Kamila Brzozowskiego? - Planujemy skompletować drużynę, w której znajdzie się miejsce dla Polaka z KSM-em 2,50. Niewykluczone, że postawimy na któregoś z wychowanków - zdradził prezes, który zapytany o ewentualny angaż Daniela Nermarka nabrał wody w usta, nie chcąc komentować sytuacji.

Jak się okazuje, nie jest jeszcze zamknięty temat pozostania w Gorzowie Krzysztofa Kasprzaka. Przypomnijmy, że jeszcze pod koniec listopada, Zmora był daleki od optymizmu w przypadku angażu tego żużlowca. - Przyznam, że od kilku dni nie mieliśmy żadnego kontaktu z Krzysztofem Kasprzakiem. Mogę dodać, że na pewno nie spełnimy obecnych żądań zawodnika. Nadal widzimy tego żużlowca w naszym zespole, ale musi on bardzo zweryfikować swoje oczekiwania. O szczegółach nie chcę mówić. Na razie nie jesteśmy umówieni z Krzysztofem na kolejne spotkanie - mówił wówczas.

W okresie transferowym często bywa, że sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Co prawda zainteresowane strony ze sobą jeszcze nie rozmawiały, jednak wkrótce jest możliwe porozumienie. - W sprawie Krzysztofa Kasprzaka nic się nie wydarzyło i nie wydarzy w ciągu najbliższych dni. Więcej powinniśmy wiedzieć pod koniec tego tygodnia. Wierzę w to, że rozmowy zakończą się pozytywnie, bo gdybym w to nie wierzył, to bym się z nim nie spotykał w sprawie kontraktu. Krzysztof Kasprzak wrócił z wakacji i nie było wcześniej możliwości do rozmowy - powiedział Ireneusz Maciej Zmora w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (150)
Zobacz więcej komentarzy (46)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×