KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

IM Australii: I runda dla Troya Batchelora

[tag=2628]Troy Batchelor[/tag] wygrał w sobotę na [tag=34695]Heini Becker Motorsport Park w Gillman[/tag] I rundę Indywidualnych Mistrzostw Australii. W biegu finałowym wyprzedził on Jasona Doyle'a, Rohana Tungate'a i Michaela Dyera.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Kolejne dwie rundy mistrzostw odbędą się w Underze (9 stycznia) oraz w Kurri Kurri (12 stycznia).

Wyniki:
1. Troy Batchelor - 13 (3,3,2,2,3) + 1 miejsce w finale A
2. Jason Doyle - 14 (3,3,3,3,2) + 2 miejsce w finale A
3. Rohan Tungate - 9 (1,3,1,3,1) + 3 miejsce w finale A
4. Michael Dyer - 9 (2,2,2,0,3) + 1 miejsce w finale B + 4 miejsce w finale A
5. Cameron Woodward - 9 (3,2,1,1,2) + 2 miejsce w finale B
6. Dakota North - 9 (1,1,3,1,3) + 3 miejsce w finale B
7. Justin Sedgmen - 8 (2,0,3,3,0) + 4 miejsce w finale B
8. Alex Davies - 7 (0,d,1,3,3)
9. Davey Watt - 7 (3,2,1,0,1)
10. Josh Grajczonek - 7 (2,2,0,2,1)
11. Mark Lemon - 6 (1,3,0,2,0)
12. Sam Masters - 5 (t,1,3,1,0)
13. Tyron Proctor - 5 (2,u,0,1,2)
14. Kozza Smith - 4 (0,0,2,2,d)
15. Adam Shields - 4 (0,1,2,0,1)
16. Cameron Heeps - 4 (1,1,0,0,2)
17. Mason Campton - 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Batchelor, Sedgmen, North, Smith
2. Watt, Dyer, Tungate, Shields
3. Woodward, Grajczonek, Lemon, Davies
4. Doyle, Proctor, Heeps, Campton (Masters t)
5. Batchelor, Dyer, Masters, Davies (d)
6. Lemon, Watt, Heeps, Sedgmen
7. Tungate, Grajczonek, North, Proctor (u)
8. Doyle, Woodward, Shields, Smith
9. Doyle, Batchelor, Watt, Grajczonek
10. Sedgmen, Dyer, Woodward, Proctor
11. North, Shields, Davies, Heeps
12. Masters, Smith, Tungate, Lemon
13. Tungate, Batchelor, Woodward, Heeps
14. Sedgmen, Grajczonek, Masters, Shields
15. Doyle, Lemon, North, Dyer
16. Davies, Smith, Proctor, Watt
17. Batchelor, Proctor, Shields, Lemon
18. Davies, Doyle, Tungate, Sedgmen
19. North, Woodward, Watt, Masters
20. Dyer, Heeps, Grajczonek, Smith (d2)

Finał B:
21. Dyer, Woodward, North, Sedgmen

Finał A:
22.  Batchelor, Doyle, Tungate, Dyer

Klasyfikacja generalna:

Poz. Zawodnik Pkt.
1 Troy Batchelor 20
2 Jason Doyle 18
3 Rohan Tungate 17
4 Michael Dyer 16
5 Cameron Woodward 15
6 Dakota North 14
7 Justin Sedgmen 13
8 Alex Davies 12
9 Davey Watt 11
10 Josh Grajczonek 10
11 Mark Lemon 9
12 Sam Masters 7
13 Tyron Proctor 6
14 Kozza Smith 4
15 Adam Shields 3
16 Cameron Heeps 2
17 Mason Campton 0

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwayupdates.proboards.com
Komentarze (18)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×