Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Reprezentacja Polski po półfinale DPŚ: W Pradze będzie dużo trudniej

Reprezentacja Polski bez żadnych problemów odniosła zwycięstwo w półfinale Drużynowego Pucharu Świata. Nic zatem dziwnego, że w polskim obozie panował bardzo dobry humor.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Marek Cieślak (trener reprezentacji Polski): Bardzo się cieszę, że udało nam się odnieść zwycięstwo. Wszyscy zawodnicy jak jeden mąż zapracowali na awans. Tworzyliśmy zgraną paczkę. Awansowaliśmy do finału i jedziemy do Pragi z nadziejami na odzyskanie mistrzowskiego tytułu.

Maciej Janowski: W każdych zawodach staram się jechać jak najlepiej. Nigdy nie patrzę jakiej rangi są to zawody. Na półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Częstochowie byłem maksymalnie skoncentrowany. Nie wyszedł mi mój pierwszy bieg, ale już w kolejnych wyścigach wszystko poszło po mojej myśli.

Jarosław Hampel: W Pradze będzie na pewno dużo więcej emocji niż w Częstochowie. Finał będzie dużo trudniejszy niż półfinał. Świetnie, że dzisiaj bardzo dobrze pojechaliśmy wszyscy i nie mieliśmy żadnych problemów z tym, by wypracować sobie przewagę. To był spacer w porównaniu do tego, co nas czeka w Pradze. W tym roku mamy fajny zespół, fajną atmosferę w zespole, każdy sobie pomaga na wzajem pod kątem wyboru odpowiednich ścieżek i ustawień. Tego się będziemy trzymać w Pradze i mam nadzieję, że to nas poprowadzi do sukcesu.

Krzysztof Kasprzak: Zawsze tak się składa, że jak jest Drużynowy Puchar Świata, to mam urodziny i chcę sobie zrobić dobry prezent. Zawsze myślę o tym i staram się jechać jak najlepiej.

Patryk Dudek: Miałem taki stres ostatnio kiedy pisałem jakiś ważny egzamin. Kiedy się dowiedziałem, że pojadę w Częstochowie, to serce zaczęło mi mocniej bić. Właśnie tego mi brakowało w zawodach ligowych. Cieszę się, że mimo wszystko poradziłem sobie jakoś z tym stresem. Wydaje mi się, że nie było najgorzej. W parkingu pomagał mi tata i pewnie kilka siwych włosów mu przybyło.

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Polacy bez problemów uzyskali awans do finału DPŚ Polacy bez problemów uzyskali awans do finału DPŚ

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (14):

Zobacz więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×