WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Dariusz Sprawka: Mam nadzieję, że Karol i Paweł nie zostawią tak kolegów

Ze względu na oszczędności, LW KMŻ wybierze się na mecz z Lokomotivem bez swoich liderów. Jak wyjawił Dariusz Sprawka, lublinianie wystąpią w takim składzie we wszystkich spotkaniach wyjazdowych.
Michał Wachowski
Michał Wachowski

Dzięki renegocjacji swoich kontraktów, w ostatnich meczach rundy finałowej I ligi  wystąpią Maciej Kuciapa i Daniel Jeleniewski. Zawodnicy ci już wcześniej otrzymali jednak informację, iż pojadą tylko w spotkaniach na własnym torze.

- Identycznym składem jak do Daugavplils, pojedziemy następnie i do Gdańska, i do Grudziądza - wyjawił Dariusz Sprawka w rozmowie ze SportoweFakty.pl. - Na razie skupiamy się na niedzielnym meczu, ale prawdopodobnie zmian oglądać nie będziemy. Nasi czołowi zawodnicy dużo wcześniej dostali informację, że z Lokomotivem nie wystąpią - dodał.

Nie wiadomo na chwilę obecną, jaka przyszłość czeka Karola Barana i Pawła Miesiąca, którzy nie podpisali aneksów finansowych. - Uzgodniłem z zawodnikami, że negocjujemy kontrakty dla całej czwórki. Nie wszyscy się na to zgodzili i ja to przyjąłem do wiadomości. Mam jednak nadzieję, że Karol i Paweł nie zostawią tak kolegów i dotrzymają słowa - podsumował Sprawka.

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Czy oprócz Macieja Kuciapy i Daniela Jeleniewskiego, do składu wrócą inni zawodnicy? Czy oprócz Macieja Kuciapy i Daniela Jeleniewskiego, do składu wrócą inni zawodnicy?

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (22):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Loljan 0
  mam nadzieję że dokładnie przeczytałeś ze zrozumieniem mój tekst. Pisząc o chorych warunkach miałem na myśli oferty jakie zawodnicy przedstawiali na dzień dobry i własny klub z Lublina. Stawki finalne zna już tylko Zarząd i sami zainteresowani. A co do zadłużenia klubu z Ostrowa to kwotę taką wymienił p. Wodniczak w artykule-wywiadzie dla SF przy okazji omawiania przygotowań do Łańcucha Herbowego. pozdrawiam PS. w Zarządzie klubu z Ostrowa nie jestem ale jednego Pana nawet znam lepiej niż mógłbyś sądzić:)
  arekPL PYTANIE : 1)Dlaczego na "chore warunki włodarze klubu przystali ? Czy jesteś rozeznany (dokładnie) ile i na jaką kwotę jest zadłużony klub z Ostrowa??? , bo w zarządzie raczej nie jesteś a wypisywać farmazony może każdy , choć nie uważam że wszystko co napisałeś takimi jest !
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • arekPL 0
  ODPOWIADAM : ( zresztą Twoimi słowami ) : to taki pech !
  vader1974 Ostrów jest ostry jak zawsze!!!! tylko mam pytanie ??to taki pech co roku już kilka lat czy jakaś niemoc może czy przez kudriaszowa lewitujecie na krawędzi pomiędzy 1 a 2 ligą już pare sezonów
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • arekPL 0
  PYTANIE : 1)Dlaczego na "chore warunki włodarze klubu przystali ? Czy jesteś rozeznany (dokładnie) ile i na jaką kwotę jest zadłużony klub z Ostrowa??? , bo w zarządzie raczej nie jesteś a wypisywać farmazony może każdy , choć nie uważam że wszystko co napisałeś takimi jest !
  Loljan Ot fachowcy od komentarzy:) lepiej mieć dług niż zamknąć budżet. Patrzycie na to z punktu widzenia kibiców (Wasze prawo) a zapominacie że odpowiedzialność za stan klubu ponosi Zarząd z DS na czele. Jeśli chcecie Jego odejścia to pozwólcie mu zostawić następcy czyste konto rozliczeniowe, niech zaczyna od zera. Nagonka jaka trwa jest oderwana od zdrowego rozsądku. Ja tez uważam że sprawa została załatwiona niezbyt fortunnie (czyli debata medialna) ale ideę rozumiem i popieram. Podczas negocjacji kontraktowych zawodnicy (obecni i Ci z którymi negocjował klub) przedstawiali CHORE warunki, inaczej się tego nie da nazwać. Jedyny który zaproponował w mojej ocenie uczciwe stawki był Kudriaszov. Uczciwe czyli takie które można spełnić. On chciał kasę za punkty zdobyte na torze i paradoksem jest to że ją dostał w dużej części za to że na nim "leżał". Za podpis - uwaga! Jeden kompletny motocykl. Tyle. Podkreślam - zerowy stan konta (czyli bez długów) = kontynuacja współpracy z LW (WARUNEK) plus nowi sponsorzy. Jeśli można mieć o coś pretensje do DS to tylko o styl a nie o priorytety. Mam nadzieję że nie zdziwi Was tez info że nie wszyscy sponsorzy wywiązali się w 100% ze zobowiązań, ale to już wina chyba sytuacji gospodarczej. A dla kolegów z Ostrowa mam radę i sugestię. Zastanówcie się co byście woleli. Spadek, dług 120 000 na dzień dzisiejszy i walka o wyjście na zero (test mecz + Łańcuch) czy jazdę w RF, spokojną licencję, sponsora na kolejne 3 lata. Macie lipę z Polcopperem, Wodnik się zastanawia co dalej, skąd Wy chcieliście mieć kasę na RF???. Osobiście to mi szkoda księgowych Loko, Wybrzeża i GKM'u. A na koniec - z dobrych źródeł info - Zbigniew F. poszedł po rozum do głowy i zmotywował zawodników GKMu - albo awans albo stawki DS. Czyli po sezonie okaże się tak naprawdę ile będzie go kosztować RF. O Gdańsku nie wspomnę bo nie znam sytuacji innej niż "medialna". ze sportowym pozdrowieniem z Lublina
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (19)
Pokaż więcej komentarzy (22)
Pokaż więcej komentarzy (22)
Pokaż więcej komentarzy (22)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×