KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Holta i Jensen we Włókniarzu na 3 lata!

W minionym sezonie Rune Holta i Michael Jepsen Jensen w barwach Dospel Włókniarza tworzyli zgraną parę. Obaj zdecydowali się zostać w Częstochowie na kolejne 3 lata!

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
Podczas meczu rewanżowego o Puchar Fair-Play kontrakt z Lwami na sezon 2014 podpisał Michael Jepsen Jensen. Duńczyk w barwach biało-zielonych czuje się jednak znakomicie i po kilku kolejnych rozmowach zdecydował się parafować aneks do umowy, który decyduje o jego przynależności klubowej w Polsce aż do 2016 roku włącznie!

W przypadku Rune Holty, działacze częstochowskiego klubu podkreślali, że jego powrót do drużyny Włókniarza był strzałem w dziesiątkę. Z jazdy "Ryśka" zadowoleni byli nie tylko włodarze klubu, ale również kibice. Fani najbardziej pamiętają Holcie poświęcenie, jakim wykazał się w rewanżu półfinału Enea Ekstraligi z Unibaksem Toruń.

Za Holtą przemawiają nie tylko opinie częstochowskiego środowiska, ale również statystyki. W rozgrywkach w roku 2013 Rune wystartował w barwach Włókniarza w 22. meczach i łącznie z bonusami wywalczył 215 punktów. Jego średnia biegowa to 1,838.

Trzyletni kontrakt Rune Holty z Włókniarzem oznacza najprawdopodobniej tyle, że ten zawodnik właśnie w tym klubie zakończy swoją karierę. Zresztą nieoficjalnie potwierdzają to sami działacze Lwów.

- Z końcem października podpisaliśmy 3-letnie umowy z tą dwójką zawodników. W przypadku Rune była to kompletnie nowa umowa, natomiast Michael parafował aneks do wcześniejszego kontraktu. Rune Holta to zawodnik, który zaskarbił sobie serca kibiców Włókniarza już dawno, zaś Michael przez cały miniony rok sukcesywnie na to pracował. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, iż nasza współpraca będzie kontynuowana - na gorąco skomentował wiceprezes klubu, Łukasz Kowalski.
Michael Jepsen Jensen i Rune Holta zostają we Włókniarzu na 3 lata Michael Jepsen Jensen i Rune Holta zostają we Włókniarzu na 3 lata
Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (610)
Zobacz więcej komentarzy (113)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×