KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Mocne słowa Krystiana Pieszczka. "Jestem traktowany w tym klubie jak obcy człowiek"

Krystian Pieszczek był w zeszłym sezonie czołową postacią Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk. 18-letni żużlowiec ze średnią biegopunktową 2,037 walnie się przyczynił do awansu drużyny do Enea Ekstraligi.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Mimo iż "Krycha" ma ważny kontrakt z zespołem również na przyszły sezon, to wciąż nie podpisał aneksu finansowego. - Działacze jak na razie zawiesili rozmowy. Nie odzywają się do mnie od jakichś dwóch-trzech tygodni, po prostu tak, jakby nie byli mną zainteresowani. Faktycznie, aneksu nie mam podpisanego, ale to o niczym jeszcze nie świadczy - wytłumaczył na swojej stronie internetowej Krystian Pieszczek.

Sprawy finansowe nie są jedynym powodem, przez który młody żużlowiec nie podpisał jeszcze aneksu. - Jestem traktowany w tym klubie jak obcy człowiek - twierdzi, nawiązując do braku kontaktu ze strony gdańskich działaczy. Krystian Pieszczek przyznał też, że Wybrzeże wciąż zalega mu sporo pieniędzy i że nie ma w tym temacie "lepszych prognoz".

Okres transferowy ruszył 2 listopada, a Wybrzeże nadal nie zakontraktowało żadnego zawodnika. Istnieje ryzyko, że działacze zbudują zespół, który walczyć będzie jedynie o utrzymanie, co nie cieszy młodego żużlowca. - Chciałbym startować w drużynie, która walczy o medale. Na pewno musi to być niesamowite uczucie. Szkoda, że może znów być tak, że będziemy walczyć o utrzymanie.

Krystian Pieszczek w minionym sezonie zanotował kilka udanych występów w zawodach indywidualnych. Wygrał m.in. finał Brązowego Kasku w Łodzi, a w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Tarnowie zajął dziesiątą pozycję. Wystartował także z dziką kartę w 1. Finale SEC w Gdańsku, gdzie z 5 "oczkami" sklasyfikowany został na trzynastej pozycji.

Źródło: pieszczek-racing.pl

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Krystian Pieszczek w mocnych słowach wypowiedział się na temat gdańskiego klubu Krystian Pieszczek w mocnych słowach wypowiedział się na temat gdańskiego klubu

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
pieszczek-racing.pl
Komentarze (277)
 • Do Przodu Zgłoś komentarz
  Nie uważam, że Krystian jest NASZ, jak wiele osób to tu wygłasza. Mam nadzieję, że odejdzie ten gówniarz z Wybrzeża bo patrzeć na niego nie mogę, albo raczej na jego słowa. Nie mam
  Czytaj całość
  zamiaru mu kibicować, niech idzie do Torunia czy Zielonej Góry, klubowi, który będzie walczył o medale. Jest tak związany ze swoim miastem jak małpa z oceanem spokojnym.
  • plemieciak Zgłoś komentarz
   krystian daj sobie spokój z tym klubem. zmarnujesz sie tam
   • wyan Zgłoś komentarz
    "Jestem traktowany w tym klubie jak obcy człowiek." Drogi Krystianie!Ty nie jesteś traktowany jak OBCY,Ty jesteś NASZ,swojak i tak Cię klub traktuje. Przecież tobie możemy nie płacić na
    Czytaj całość
    czas,możemy prolongować zadłużenie względem Ciebie,na przyszły rok,albo tak długo z Tobą rozmawiać na temat Twojego przejścia do innego klubu abyś nie zdążył wystawić faktury w terminie(kłania się O.Fajfer). Na dodatek,abyś nie myślał,że nasz klub Cię nie kocha,szanuje,postawimy przy Twoim ewentualnym transferze,taką cenę zaporową,że żaden klub nam Ciebie nie odbierze. :) Życzę Tobie,aby w tym życiu sportowym dobrze się poukładało.
    • Bosman47 Zgłoś komentarz
     Pieszczek Ty cholerna złotówo.Doskonale wiesz jakie są możliwości i realia Wybrzeża i ogólnie naszego polskiego żużla.Przestań skamleć bo jesteś co roku spłacony co do złotówki a
     Czytaj całość
     teraz rozpoczynasz coroczny lament by podbić swoją cenę.Pamiętaj nie jesteś pępkiem świata .Bez Ciebie też Wybrzeże będzie istniało.Pamiętaj kończysz wiek juniora a w seniorach będziesz średniakiem i na pewno nie zmieścisz się w pierwszej 30a więc nie kozakuj.Nie jesteś i nie będziesz Niki Petersen by dyktować warunki. P.s. Jakiś mądrala zadał Pieszczkowi pytanie -widzisz do czego do doszedł w Wybrzeżu.Odpowiadam Ci głąbie do czego-do tego poziomu jaki prezentuje teraz ,to jego pierwszy w życiu klub.A Wasz? zdolny jest tylko do kaperowania a nie wychowania .W Wybrzeżu jest 7 niezłych juniorów a u was ilu mac ie juniorów własnego chowu na wysokim poziomie.Na drugi raz pomyśl co chcesz napisać a nie ośmieszać się.
     • Sacha Baron Cohen Zgłoś komentarz
      ezonem na Pieszczka..nie ukrywam..obelgi i zero jego kibica..ok,przyznam bo dopiero w czasie sezonu widziałem ze się myliłem.. dobra..ale jako kibic powiem,ze jego ujadanie to nic jak ..afera
      Czytaj całość
      w mediach.. ale sa ludzie co go prowadza. i czy oni chcą zarobić? pewnie ze chcą ..ja tez!! ale czy oni chcą zarobić be pokazania się? nie!!!! nikt mo nie powie ze tylko kasa! i jak się sekcja zuzlowa nie rozwiaze np. na 2 lata to ku... Wybrzeza nigdy nie będzie!
      • leH Zgłoś komentarz
       Krystian sam widzisz do czego doszedłeś będąc w Gdańsku.Miałeś kolego szansę jeździć w ZG miałeś propozycję i dobrą kasę byś zarobił i złoty medal byś miał i pewne miejsce w
       Czytaj całość
       drużynie.Posłuchałeś Chomskiego i złych doradców teraz cierp ciało coś chciało,zamiast tobie to Adamczewskiemu się wiedzie,szkoda że tak zdecydowałeś.
       • Tomek GKS Zgłoś komentarz
        Poziom ludzi oceniaj jak chcesz-Twoja sprawa ale klubikiem to sobie nazywaj swój Motor. A sprawa Pieszczka to sprawa GKS-u i jego kibiców.Poza ty On jeszcze z Gdńska nie uciekł jak Wasz
        Czytaj całość
        wychowanek Jeleniewski. Żegnam i nie pozdrawiam.
        • Zbyszek Zibowski Zgłoś komentarz
         Pieszczek w Falubazie!
         • sympatyk zuzla Zgłoś komentarz
          Piszczek 18 letni dobry junior w każdym klubie znalazł by miejsce jak i 1L tak i w eks lidze. mógł by odejść do innego klubu, problem jeden cena zaporowa za wyszkolenie 600 tys tego
          Czytaj całość
          raczej nikt nie da . Gdańszczanie owszem Piszczka by chętnie sprzedali i kasę wzięli na długi ale kto tyle da teraz jak każdy się liczy z kasą gdyż kluby cienko przędą.powodzenia.
          • jack232 Zgłoś komentarz
           skład węglokoksomiału lublin na sezon 2014 taki sam jak w meczu RF w Gdańsku w tym roku GRATULUJĘ
           • Alek Z. Zgłoś komentarz
            Mega się wnerwiłem wczoraj w nocy jak przeczytałem tego newsa. Po pierwsze Krystianowi proponuję snickersa, a jeno ojcu ze dwa nawet. Po drugie sprzedać go bo po co ma się męczyć.
            Czytaj całość
            Pojeździ po 3 biegi w Unibexie pod presją to dopiero będzie płakał. Po trzecie jako wychowanek powinno mu zależeć na dobru własnego klubu, a nie pompowania balon i wnerwiać takich choleryków jak ja:-) Fajfer jakoś nie płacze w mediach, że mu klub upada, a hajs też mu wiszą. Kurde siedzę jak na szpilkach od jakiegoś czasu a tu jedynie złe wieści. Oby się coś w końcu odmieniło.
            • ORIGINAL FAKE Zgłoś komentarz
             Pieszczek i Pedersen w Toruniu....
             • Michael081 Zgłoś komentarz
              Z takim podejściem działaczy to na nic pozytywnego nie możemy liczyć.Zanim spłacą długi i ustalą budżet na 2014 to tylko zostaną do zakontraktowania zawodnicy poziomu 2 ligi !!!
              Zobacz więcej komentarzy (68)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×
              Sport na ×