WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Mirosław Kowalik zwolniony z Unibaksu Toruń. Jest już następca!

Mirosław Kowalik został zwolniony z Unibaksu Toruń. Działacze wicemistrza Polski taką decyzję podjęli w miniony weekend. Klub znalazł już również następcę trenera.
Jarosław Galewski
Jarosław Galewski

Decyzja o zwolnieniu Mirosława Kowalika została podjęta przez działaczy toruńskiego klubu w ostatni weekend. - Nie byliśmy zadowoleni z jego pracy. Po prostu nie wywiązywał się odpowiednio ze swoich obowiązków - słyszymy w toruńskim klubie.

Unibax od razu zajął się również szukaniem następcy Kowalika. Wszystko wskazuje na to, że zostanie nim Jacek Krzyżaniak. Z naszych informacji wynika, że umowa nie została jeszcze wprawdzie podpisana, ale obie strony osiągnęły porozumienie co do warunków współpracy.

Sztab szkoleniowy wicemistrzów Polski będą zatem tworzyć Jan Ząbik i Jacek Krzyżaniak. W tej chwili w Toruniu nie wiedzą jednak jeszcze, kto dokładnie będzie odpowiedzialny za prowadzenie drużyny w trakcie rozgrywek ligowych. - Te sprawy wymagają jeszcze ustaleń - słyszymy w Unibaksie.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (259):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • toszy82 0
  Mało kto tu jest na tyle bystry, żeby to zrozumieć...
  Cysio Może pora się zapoznać z faktami ? :DDD http://www.sportowefak...o-przy-w69
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Erski 0
  Szczerze rola Ząbika i Kowalika w klubie jest marginalna więc zatrudnianie Krzyżaniaka też uważam za niezbyt sensowną chyba że szukają chętnego na prowadzenie drużyny w trudnym 2015 roku w składzie Przedpełski-Ward-Kułakow-Miedziński-Fricke-Krzyżanowski
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Cysio 1
  Może pora się zapoznać z faktami ? :DDD
  http://www.sportowefak...o-przy-w69
  Sliweczka Jak i również kilkunastu tysiącom ludzi na stadionie i całej reszcie kibiców przed telewizorami. To było słabe Laguna, straciłeś w moich oczach wszystko.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (256)
Pokaż więcej komentarzy (259)
Pokaż więcej komentarzy (259)
Pokaż więcej komentarzy (259)