Marcin Rempała: W Krośnie wszystko jest świetnie poukładane

W niedzielę KSM Krosno rozgromiło na swoim torze Victorię Piła 61:29. Jednym z liderów Wilków był Marcin Rempała. - Mam nadzieję, że taka passa będzie z nami już do końca sezonu - powiedział "Balans".

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W meczu przeciwko Victorii Marcin Rempała zdobył 12 punktów i dwa bonusy. Jedynym zawodnikiem, który zdołał pokonać byłego reprezentanta Polski był Witalij Biełousow. "Balans" musiał uznać wyższość Rosjanina w piętnastej gonitwie. - Jechało się bardzo dobrze i nareszcie spod taśmy, a nie na światło jak ostatnio (śmiech). Pokazaliśmy, że na własnym torze jesteśmy silną i zgraną drużyną, a porażka w Krakowie była wpadką przy pracy, ale to już za nami - teraz cieszymy się ze zwycięstwa przed własną publicznością po raz drugi. Szkoda tego ostatniego biegu, bo troszkę się nie zrozumieliśmy z Mariuszem, ale jest dobrze, nie ma co narzekać - powiedział najmłodszy z braci Rempałów za pośrednictwem swojej strony internetowej.
Rempała jest jednym z najskuteczniejszych zawodników Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Pod względem średniej biegopunktowej ustępuje jedynie Peterowi Karlssonowi i swojemu klubowemu koledze Mariuszowi Fierlejowi. Były zawodnik opolskiego Kolejarza jest zadowolony z podpisania kontraktu z KSM Krosno. - Mam nadzieję, że taka passa będzie z nami już do końca sezonu. Jak na razie wszystko jest świetnie poukładane, klub wywiązuje się z wszystkiego, my staramy się jechać jak najlepiej, kibice licznie przychodzą na mecze i nas dopingują ze wszystkich sił, więc oby tak dalej - przyznał "Balans".

Źródło: marcinrempala.pl

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×