KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Extreme Day, czyli ekstremalna impreza dla Kamila Cieślara

W najbliższą sobotę w Jastrzębiu Zdroju odbędzie się impreza propagująca sporty ekstremalne. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na dalsze leczenie Kamila Cieślara.

Malwina Pawlaszczyk
Malwina Pawlaszczyk
Extreme Day to charytatywna gala, stworzona w większości, choć nie tylko dla fanów sportów ekstremalnych i adrenaliny. Organizatorzy imprezy głównie skupiają się na popularyzacji tego typu sportów. Nie jest to jednak jedyny i główny cel sobotniej gali. Wielkie wydarzenie ma na celu pomóc w rehabilitacji Kamila Cieślara. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na dalsze leczenie rybnickiego żużlowca. Ten na początku czerwca wyleci do Tajlandii, by poddać się leczeniu komórkami macierzystymi.
Jastrzębska hala MOSiR na fanów będzie czekała już od godziny 11:00. Na parkingu powstanie darmowe Ekstremalne Miasteczko. Tam pojawią się przedstawiciele między innymi takich sportów jak: żużel, motocross, FMX, rajdy samochodowe, rajdy terenowe, off-road, BMX, czy skateboard.

Dla najmłodszych z okazji dnia dziecka przygotowane zostanie dmuchane miasteczko, przejażdżki samochodami off-road, malowanie twarzy, konkursy i wiele innych. W miasteczku, sympatycy sportów ekstremalnych będą mieli okazję do rozmowy z profesjonalnymi zawodnikami, zdobycia autografów i zdjęć.

Prawdziwe show rozpocznie się po godzinie 18:00 we wnętrzu hali widowiskowej. Organizatorzy zapewniają trzygodzinne widowisko, podczas którego zaprezentują się najlepsi Polacy różnych ekstremalnych sportów. Zawodnikom towarzyszyć będą pokazy pirotechniczne, taneczne, a także muzyczne - zagra zespół Loa Karma.

Wstęp do ekstremalnego miasteczka jest całkowicie darmowy. Z kolei biletem wstępu na wieczorne show będzie uprzednio zakupiona cegiełka. Cena wspomnianej cegiełki wynosi 15 złotych. Zostało także przygotowane 500 cegiełek w cenie 16 złotych, które upoważniają osobę dorosłą do wejścia z dzieckiem (do 12 lat).

Wejściówki będzie można nabyć w dniu imprezy. Istnieje także możliwość ich zakupu w przedsprzedaży.

Cegiełki można nabyć w:
- hala MOSiR w Jastrzębiu-Zdroju
- Salon PowerPlay w Jastrzębiu-Zdroju (ul. Harcerska 2A - pasaż)
- Salon PowerPlay w Rybniku (ul. Skłodowskiej-Curie 1E)
- Salon i serwis motocyklowy Damir-Team w Wodzisławiu Śląskim (ul. Leszka 59)
- klub FitnessGym w Jastrzębiu Zdroju (ul. Turystyczna 5F i G)
- zakład fryzjerski Black Krzysztof Rduch w Jastrzębiu Zdroju (ul. Zielona 16A)
- sklep z ubraniami ControlShop w Jastrzębiu-Zdroju (Pasaż Handlowy B, lokal nr 8)

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Extreme Day to gala dla Kamila Cieślara Extreme Day to gala dla Kamila Cieślara
Czy Extreme Day to dobra forma pomocy Kamilowi Cieślarowi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (6)
 • sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
  Świetna sprawa . Tylko jak szeroko się rozpisywano miał lecieć na dalsze leczenie i rehabilitację do Indii . Kasa na to ponoć już była zebrana,to nici z tego wyjazdu,
  • Kaczor Falubaz Zgłoś komentarz
   Zdrowia!
   • Ahmed Zgłoś komentarz
    Szkoda tej kontuzji, zwłaszcza że została odniesiona na treningu. Pod tym względem szkoda chłopaka. Ale z drugiej strony wielki podziw dla Kamila, jego rodziny i przyjaciół, za to że
    Czytaj całość
    walczy cały czas i przez tyle lat potrafi przyciągać do siebie ludzi chętnych do pomocy właśnie przez organizację takich akcji (i nie tylko) :) Ciągle coś się dzieje, dużo o nim słychać i to jest fajne, bo dla innych w podobnej sytuacji może być wzorem by się nie poddawać. Krzysztof "Cegła" Cegielski walczy trochę dłużej i z każdym rokiem jest w lepszej formie (na początku czerwca ślub), a to też dowód dla młodszych jak Kamil że diagnoza lekarska to nie wyrok. Co będzie później, zależy już od własnego zaangazowania.
    • Michał1962 Zgłoś komentarz
     Szkoda chłopaczka
     Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
     ×
     Sport na ×