KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Dwaj zawodnicy Victorii zadebiutują na opolskim torze

Zawodników Victorii przed meczem z Kolejarzem Opole można podzielić na dwie grupy. Trójka pilan doskonale zna opolską nawierzchnię, natomiast aż czterech nie miało wielu okazji do startów na niej.
Robert Szłapak
Robert Szłapak

1. Kamil Pulczyński 

Nie miał okazji startować na torze w Opolu. 

2. Emil Pulczyński 

Wychowanek toruńskiego klubu nie miał wielu okazji do jazdy na torze najbliższego rywala. W sezonie 2013, zdobywając 7 punktów  (0,1,3,3,0), zajął 8. miejsce w eliminacjach Złotego Kasku i były to jego jedyne zawody w Opolu.


3. Jesper Monberg 

Doświadczony Duńczyk w poprzednim sezonie reprezentował barwy Kolejarza i miał okazję do czterech występów na własnym torze. Monberg był czołowym zawodnikiem swojej drużyny i uzyskiwał w Opolu kolejno 15, 12, 11+2 i 9 punktów. 

Jesper Monberg w minionym sezonie reprezentował Kolejarza Jesper Monberg w minionym sezonie reprezentował Kolejarza
4. Witalij Biełousow 

Rosjanin także ma za sobą rok startów w barwach Kolejarza. Biełousow był podstawowym zawodnikiem opolan w sezonie 2012 i wystąpił w 13 meczach, z czego 7 na własnym torze. Obecny lider Victorii był wówczas czołowym zawodnikiem Kolejarza, jednak lepiej spisywał się na wyjazdach, a w Opolu uzyskał średnią biegopunktową 1,75.

5. Piotr Świst 

Najstarszy zawodnik pilskiej drużyny doskonale zna tor najbliższego rywala i występuje na nim regularnie od kilku sezonów. Świst w zdecydowanej większości swoich meczów w Opolu zdobywał dwucyfrowe rezultaty. W 2013 roku uzyskał 9 punktów i bonus, a rok i dwa lata wcześniej kolejno 13 i 11 oczek.

6. Oskar Ajtner-Gollob 

Nie miał okazji startować na torze w Opolu.

7. Arkadiusz Pawlak 

Junior Victorii raz wystąpił na opolskim torze, jednak w trzech startach nie zdobył punktu.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×