KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Słabe występy żużlowców KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa we Wrocławiu

W meczu ENEA Ekstraligi Betard Sparta Wrocław podejmie KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa. Spośród Lwów najlepiej na wrocławskim torze radzi sobie Rune Holta.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Patrząc na wyniki osiągane przez zawodników KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa na torze we Wrocławiu trudno znaleźć zawodnika, który w niedzielnym meczu będzie zdecydowanym liderem tej drużyny. Najlepiej spośród Lwów na Stadionie Olimpijskim w ostatnich latach radził sobie Rune Holta, lecz jego zdobycze w ostatnich dwóch sezonach nie powalają na kolanach. Przed rokiem Norweg z polskim paszportem zdobył we Wrocławiu 4 punkty i bonus, a dwa lata temu dla ekipy z Zielonej Góry wywalczył 6 "oczek" i bonus. Łącznie w pięciu spotkaniach "Rysiek" zapisał na swoim koncie wraz z bonusami 42 punkty.


Najczęściej w meczach ligowych na wrocławskim torze startował Michael Jepsen Jensen. Duńczyk ani razu we Wrocławiu nie przekroczył bariery dziesięciu punktów. W sześciu meczach zdobył łącznie 41 punktów, a rywalizował w 29 wyścigach. Spośród seniorów Lwów okazję do jazdy na wrocławskim torze miał również Mirosław Jabłoński. Dwa lata temu wywalczył on dla Lwów 4 "oczka" i bonus w pięciu startach. Dla Petera Kildemanda będzie to debiutancki start we Wrocławiu.

Często na Stadionie Olimpijskim ścigali się młodzieżowcy KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa. Jednak dobrych występów w zawodach juniorskich nigdy nie przełożyli oni na skuteczność w meczu ligowym. Artur Czaja w trzech meczach zdobył tylko 4 punkty, a Hubert Łęgowik w pięciu wyścigach nie wywalczył ani jednego "oczka". Z kolei dla Rafała Malczewskiego ewentualny start we Wrocławiu będzie debiutem w zawodach ENEA Ekstraligi na tym torze.

Forma zawodników KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa na torze we Wrocławiu (2010-2013)*:

Zawodnik Mecze Punkty Biegi Śr. bieg.
Rune Holta 5 42 25 1,680
Mirosław Jabłoński 1 6 4 1,500
Michael Jepsen Jensen 6 41 29 1,414
Artur Czaja 3 4 10 0,400
Hubert Łęgowik 2 0 5 0,000
Rafał Malczewski nie jechał
Peter Kildemand nie jechał


* - dotyczy meczów ligowych

Czy KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa wygra we Wrocławiu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (8)
 • MATUCH Zgłoś komentarz
  Holta swoje w wrocławiu pojedzie.
  • Rolasek Zgłoś komentarz
   Wrocław do play-off'ów!
   • Carrington Wro Zgłoś komentarz
    no nareszcie sparta jest faworytem za 3 pkt zlejemy czewe i widmo spadku sie od nas oddala
    • Dobry-men Zgłoś komentarz
     Nie mam nic do Włókniarza a le spadek powinien znormalizować układy w tym klubie. Bo widać że każdy prezes spodziewa się gruszek na wierzbie nie mając na to funduszy ani sposobu jak je
     Czytaj całość
     zdobyć. Wiec jak dla mnie Włókniarz powinien spaść dla swojego dobra by co nie którym otwarły sie oczy a nie żyć ileś lat w matriksie
     • Tomrz Zgłoś komentarz
      Jaki wynik był w Czewie? Wrocek wygra i zapewni sobie miejsce w el na 2015. Czewa w barażu i jeśli kasy nie znajdą będzie ciężko juniorami się wybronić z drugiej strony jeśli nawet
      Czytaj całość
      się wybronią to nie wiadomo czy długi klubu pozwolą im na wystartowanie w 2015. EDIT: Wrocek przegrał 2 w Czewie więc wygrywają za 3 i przy wygranej Tarnowa za 3 idą do góry w tabeli .
      • C-K-M Zgłoś komentarz
       [b]Co tu dużo pisać.Włókniarz dostanie ostro w palnik i to są fakty [/b]
       • 21 GUNS Zgłoś komentarz
        W zeszłym sezonie był Emil i Grisza,a i tak było ostro...w tym podobny scenariusz...
        Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
        ×
        Sport na ×