Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Ligowy żużel w przyszłym roku prawdopodobnie bez Sławomira Kryjoma

Po zakończeniu sezonu w klubie z Torunia doszło do kilku zmian. Między innymi zmienił się właściciel, a z drużyny odszedł menedżer [tag=2638]Sławomir Kryjom[/tag].
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Na razie nie znalazł on zatrudnienia w żadnym innym zespole.  - Na pewno w kilku klubach nastąpią zmiany. Są też zespoły, które już mają nowych "dowodzących". Nie wiem, czy dalej będę pracował w środowisku żużlowym. Jestem w takiej sytuacji, że finansowo nie jestem uzależniony od tego sportu. Kiedy w 2012 roku zostałem zwolniony z Unibaksu, też sobie dałem radę. Dlatego o swoją przyszłość jestem spokojny. Natomiast wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie raczej w żużlu ligowym mnie nie będzie - powiedział Sławomir Kryjom w rozmowie z Gazetą Wyborczą Toruń.


W ubiegłym sezonie drużyna z Torunia zajęła piąte miejsce w rozgrywkach Enea Ekstraligi. Po zakończeniu ligowej rywalizacji w zespole doszło także do zmian w składzie. Z klubem pożegnali się m.in. Emil Sajfutdinow i Tomasz Gollob. Nowymi twarzami w toruńskiej ekipie są Jason Doyle, Grigorij Łaguta i Kacper Gomólski. - Myślę, że to mocna i bardzo ambitna drużyna. Może powalczyć o miejsce w "czwórce", a później? Może się zdarzyć wszystko. Ogromny wpływ mają jednak kontuzje. Oby omijały zespół z Torunia. Mocno doświadczyły Unibax w poprzednich sezonach - one odebrały szansę na lepsze wyniki - stwierdził były menedżer Unibaksu.

Przypomnijmy, że w tegorocznym sezonie Kryjom nie mógł prowadzić drużyny z parku maszyn. Wszystko z powodu kary otrzymanej za nieprzystąpienie jego zespołu do finałowego meczu Enea Ekstraligi w sezonie 2013.

Źródło: Gazeta Wyborcza Toruń

Czy KS Toruń awansuje do czołowej czwórki Enea Ekstraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Gazeta Wyborcza Toruń
Komentarze (51):
Zobacz więcej komentarzy (38)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×