KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

PGE Ekstraliga kontynuuje IMME, edycja 2015 odbędzie się w Lesznie

PGE Ekstraliga kontynuuje organizację imprezy, która po raz pierwszy odbyła się w zeszłym roku. Mowa o Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi, które tym razem zorganizuje Leszno.

Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik
W 2015 roku PGE Ekstraliga zorganizuje po raz drugi Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Gospodarza i termin imprezy ogłoszono podczas konferencji prasowej inaugurującej sezon 2015 PGE Ekstraligi. Po Tarnowie, który był gospodarzem, pierwszej, historycznej imprezy IMME, w 2015 roku odbędzie się ona w Lesznie (2 sierpnia).
- PGE Ekstraliga będzie kontynuowała Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Organizujemy je po raz drugi i będziemy z konsekwencją robić w latach kolejnych. Organizatorem tym razem będzie Unia Leszno jako wicemistrz Polski. Zawody odbędą się 2 sierpnia, a bezpośrednią transmisję przeprowadzi NSport. Relacja będzie w najwyższym standardzie technologicznym przy udziale 13 kamer - powiedział Wojciech Stępniewski.

Prezes Ekstraligi podkreślał, że kibice speedwaya powinni już sobie rezerwować czas podczas Świąt Wielkanocnych, bowiem ze wszystkich czterech meczów przeprowadzone zostaną bezpośrednie transmisje. - Po raz pierwszy w historii inauguracyjna kolejka będzie pokazana w całości na szklanym ekranie. Najwyższa jakość produkcji, z obsługą 9 kamer oraz zastosowaniem m.in. kranów kamerowych wewnątrz toru. Wzrost liczby kamer do 13 planujemy na rundę play-off. Nawet polska piłka nożna nie jest pokazywana w takim standardzie - zaznaczył Stępniewski.

Czy IMME w Lesznie cieszyć się będą dużym zainteresowaniem kibiców?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (19)
 • yes Zgłoś komentarz
  Jedni się cieszą, drudzy mniej z gąszczu nowości...
  • CT Zgłoś komentarz
   Stępuś jaki seksowny na tej fotce, normalnie aż mnie uwiódł...
   • poltek Zgłoś komentarz
    Tak wszystko ok kamery i bajery!!Ale w sezonie 2014 był mecze jeden w sobotę i dwa w niedziele na nsporcie a teraz będą zawsze tylko dwa mecze w niedziele szkoda!!
    • Pchela Zgłoś komentarz
     Stępniewski to jednak błazen. Nie zna języka angielskiego i takie kalki wali. "Crane" to po angielsku dźwig/wysięgnik a nie kran. Dobre mi "krany kamerowe" Grubego Wojtka ;p
     • Rysio-z-Klanu Zgłoś komentarz
      To w końcu najwyższa jakość w standardzie technologicznym będzie przy finale IMME przy udziale 13 kamer,czy przy relacjach z ekstraligi przy udziale 9 kamer:-)
      • Hockley - RSKŻ Zgłoś komentarz
       Zaskakujące jest jak władze skrupulatnie umniejszają rangę Indywidualnych Mistrzostw Polski, tworząc pod publiczkę komercyjne zawody, w których kasę będą trzepać tylko najlepsi,
       Czytaj całość
       najbardziej medialni i najbardziej kolorowi zawodnicy w Polsce (czytaj. Ekstraligi, bo przecież tylko zawodnicy z tej ligi mogą startować), w tym także obcokrajowcy. Potem nie dziwota, że w półfinale IMPu jedzie 12 czy 13 zawodników, kadrowiczów z urzędu awansuje się do finału, a sam finał i tak schodzi na dalszy plan w działalności organizacyjnej klubów, bo np. skupia się on na jeszcze większym bezsensie - Lidze Mistrzów. Żeby było jasne. Te zawody (IMME) miałyby większy sens, [b]ale tylko pod warunkiem tego[/b], że IMP odzyskałby dawny blask, prestiż i byłby przeprowadzany na odpowiednich zasadach, a przede wszystkim byłby imprezą numer jeden z tych indywidualnych w kalendarzu danego sezonu. To coś jako impreza dalszego szeregu i można jechać. A i zapomnaiłbym też o kpinie z MPPK. Finał bez eliminacji, choć chętnych do startu na pewno by nie zabrakło. Dokąd to wszystko prowadzi? Do upadku. Parę lat i poza ligą i tymi sztucznościami nie będzie już nic.
       • Jasiek Gorzów Zgłoś komentarz
        No i fajnie. Te zawody powinny się odbywać. Tylko jeszcze pytanie czy nie powinny zostać zmienione wyniki 1 edycji bo jesli Ward jest zawieszony od 17.08 i odjeli jego punkty zdobyte we
        Czytaj całość
        Wroclawiu to czy nie powinni tez anulowac jego wystepu w IMME i przyznac 2 miejsce Vaculikowi a 3 Kasprzakowi?
        • Donio RSKŻ Zgłoś komentarz
         genialnie ;)
         • sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
          Powodzenia dla organizatora.
          Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
          ×
          Sport na ×