Kokpit Kibice

Grand Prix Finlandii w Tampere oczami Władysława Komarnickiego

W sobotę w Tampere odbędzie się Grand Prix Finlandii. Wyniki tych zawodów dla portalu SportoweFakty.pl wytypował [tag=406]Władysław Komarnicki[/tag].
Jarosław Galewski
Jarosław Galewski

- Gorąco wierzę, że w tych zawodach nastąpi przełamanie Krzysztofa Kasprzaka. Uważam, że to dla niego ostatni gwizdek. Musi w końcu coś pokazać. Tampere to dobry moment i miejsce, by to zrobił. Mam wielką nadzieję, że będzie to początek jego odbudowy. Nie spodziewam się, że stanie na podium, ale liczę na pozytywny występ z jego strony - mówi przed sobotnimi zawodami Władysław Komarnicki.

Były prezes gorzowskiej Stali wysoko ocenia szanse innego z Polaków - Jarosława Hampela. W jego ocenie, żużlowiec SPAR Falubazu Zielona Góra zdoła stanąć w Tampere na podium. - Widać, że dogadany ze swoimi silnikami jest Woffinden. Wysoką formą pokazuje praktycznie od początku sezonu. Nie mam wątpliwości, że odegra główną rolę w tych zawodach. Ogromne wrażenie swoim wynikiem w Toruniu zrobił na mnie także ostatnio Greg Hancock. Jego także widzę dziś w czołówce. Mocno walczyć będzie także Niels Kristian Iversen. On powoli wraca do swojej optymalnej formy - podkreśla Komarnicki.

Kolejność Grand Prix Finlandii według Władysława Komarnickiego:

1. Tai Woffinden
2. Jarosław Hampel
3. Greg Hancock
4. Niels Kristian Iversen
...
5. Maciej Janowski
6. Krzysztof Kasprzak

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy zgadzasz się z typami Władysława Komarnickiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (11):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×