KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Niedziela w Premier League: Craig Cook najlepszy w Glasgow, zwycięstwa Diamentów i Rakiet

W niedzielę rozegrano dwa spotkania Premier League. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny Diamentów i Rakiet. Z kolei w turnieju w Glasgow najlepszy był Craig Cook.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Wyniki:

Premier League: Rye House Rockets - Workington Comets 51:42

Rye House Rockets - 51
1. Edward Kennett - 17+1 (3,3,2*,3,3,3)
2. Robin Aspegren - 6 (0,3,3,0,0)
3. Anders Mellgren - 7 (0,2,2,1,2)
4. Kasper Lykke Nielsen - 12+1 (3,1*,3,2,2,1)
5. Nikolaj Busk Jakobsen - Z/Z
6. Luke Bowen - 6+5 (2*,1*,1*,1*,1*)
7. Danny Maassen - 3 (3,0,0)

Workington Comets - 42
1. Ricky Wells - 17 (2,3,2,6!,2,2)
2. Todd Kurtz (gość) - 3+3 (1*,0,1*,0,1*)
3. Rene Bach - 12 (2,2,3,2,3,0)
4. Kenneth Hansen - 6+2 (1*,1,0,1*,3)
5. Kyle Howarth - Z/Z
6. Matt Williamson - 0 (0,0,0)
7. Matthew Wethers - 4+1 (1,1*,2,0,0)

Bieg po biegu:
1. Kennett, Wells, Kurtz, Aspegren 3:3
2. Maassen, Bowen, Wethers, Williamson 5:1 (8:4)
3. Lykke Nielsen, Bach, Hansen, Mellgren 3:3 (11:7)
4. Kennett, Bach, Wethers, Maassen 3:3 (14:10)
5. Wells, Mellgren, Lykke Nielsen, Kurtz 3:3 (17:13)
6. Aspegren, Kennett, Hansen, Williamson 5:1 (22:14)
7. Bach, Mellgren, Bowen, Hansen 3:3 (25:17)
8. Aspegren, Wethers, Kurtz, Maassen 3:3 (28:20)
9. Lykke Nielsen, Wells, Mellgren, Williamson 4:2 (32:22)
10. Kennett, Bach, Hansen, Aspegren 3:3 (35:25)
11. Wells(6!), Lykke Nielsen, Bowen, Kurtz 3:6 (38:31)
12. Bach, Mellgren, Bowen, Wethers 3:3 (41:34)
13. Kennett, Wells, Kurtz, Aspegren 3:3 (44:37)
14. Hansen, Lykke Nielsen, Bowen, Wethers 3:3 (47:40)
15. Kennett, Wells, Lykke Nielsen, Bach 4:2 (51:42)

Premier League: Newcastle Diamonds - Berwick Bandits 53:37

Newcastle Diamonds - 53
1. Steve Worrall - 14+1 (3,3,3,2*,3)
2. Christian Henry - Z/Z
3. Carl Wilkinson (gość) - 7 (2,2,d,3)
4. Anton Rosen - 7+1 (0,1*,2,3,1)
5. Ludvig Lindgren - 11+1 (2*,3,2,3,1)
6. Simon Nielsen - 8+2 (w,2,1,1*,1*,3)
7. Tero Aarnio - 6+2 (1*,3,0,2*,0)

Berwick Bandits - 37
1. Thomas Jorgensen - 14 (2,3,3,3,1,2)
2. Fernando Garcia - 1+1 (1*,0,0,0)
3. Morten Risager (gość) - 5 (1,2,0,2,0)
4. Claus Vissing - Z/Z
5. Kevin Doolan - 3+1 (0,2,1*,0)
6. Alexander Edberg - 3+1 (0,0,2,1*)
7. Robert Branford (gość) - 11+1 (3,1,1*,3,1,2,0)
8. Kieran Douglas - NS

Bieg po biegu:
1. Worrall, Jorgensen, Garcia, Nielsen (w) 3:3
2. Branford, Nielsen, Aarnio, Edberg 3:3 (6:6)
3. Jorgensen, Wilkinson, Risager, Rosen 2:4 (8:10)
4. Aarnio, Lindgren, Branford, Doolan 5:1 (13:11)
5. Jorgensen, Wilkinson, Rosen, Garcia 3:3 (16:14)
6. Worrall, Doolan, Nielsen, Edberg 4:2 (20:16)
7. Lindgren, Risager, Branford, Aarnio 3:3 (23:19)
8. Branford, Rosen, Nielsen, Garcia 3:3 (26:22)
9. Rosen, Edberg, Doolan, Wilkinson (d)3:3 (29:25)
10. Worrall, Aarnio, Branford, Risager 5:1 (34:26)
11. Jorgensen, Lindgren, Nielsen, Garcia 3:3 (37:29)
12. Wilkinson, Risager, Edberg, Aarnio 3:3 (40:32)
13. Lindgren, Worrall, Jorgensen, Doolan 5:1 (45:33)
14. Nielsen, Branford, Rosen, Risager 4:2 (49:35)
15. Worrall, Jorgensen, Lindgren, Branford 4:2 (53:37)

Turniej Peugeot International Speedway Champioships w Glasgow:

Wyniki:
1. Craig Cook - 15 (3,3,3,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Richard Lawson - 13 (2,3,3,3,2) + 2. miejsce w finale
3. Josh Grajczonek - 10 (1,3,3,0,3) + 3. miejsce w finale
4. Aaron Summers - 10 (3,2,3,1,1) + 4. miejsce w finale
5. Justin Sedgmen - 11 (3,3,2,1,2)
6. Jonas B. Andersen - 10 (2,1,2,2,3)
7. Richie Worrall - 9 (3,1,1,3,1)
8. Jack Holder - 9 (2,2,2,2,1)
9. James Sarjeant - 8 (1,2,2,1,2)
10. Nick Morris - 7 (2,0,1,2,2)
11. Hynek Stichauer - 5 (1,0,1,3,0)
12. Alex Davies - 5 (1,1,0,2,1)
13. Nicolai Klindt - 4 (d,1,0,t,3)
14. Zdenek Simota - 3 (0,2,1,0,0)
15. Nike Lunna - 1 (0,w,w,1,0)
16. Ziga Kovacic - 0 (0,0,0,0,0)
17-18. Mitchell Davey - 0 (0)
17-18. Ryan McDonald - 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Sedgmen, Lawson, Sarjeant, Lunna
2. Cook, Andersen, Grajczonek, Klindt (d)
3. Summers, Holder, Davies, Kovacic
4. Worrall, Morris, Stichaeur, Simota
5. Cook, Summers, Worrall, Davey, Lunna (w/2min)
6. Grajczonek, Sarjeant, Davies, Stichaeur
7. Sedgmen, Holder, Andersen, Morris
8. Lawson, Simota, Klindt, Kovacic
9. Grajczonek, Holder, Simota, Lunna (w)
10. Cook, Sarjeant, Morris, Kovacic
11. Summers, Sedgmen, Stichaeur, Klindt
12. Lawson, Andersen, Worrall, Davies
13. Stichaeur, Andersen, Lunna, Kovacic
14. Worrall, Holder, Sarjeant, McDonald, Klindt (t)
15. Cook, Davies, Sedgmen, Simota
16. Lawson, Morris, Summers, Grajczonek
17. Klindt, Morris, Davies, Lunna
18. Andersen, Sarjeant, Summers, Simota
19. Grajczonek, Sedgmen, Worrall, Kovacic
20. Cook, Lawson, Holder, Stichaeur

Baraż:
21. Summers, Grajczonek, Andersen, Sedgmen

Finał:
22. Cook, Lawson, Grajczonek, Summers

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwayupdates.proboards.com
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×