Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Anioły odleciały Sparcie. Jedno indywidualne zwycięstwo juniora to zbyt mało

Ekipa Get Well Toruń pokonała zespół Betardu Sparty Wrocław 60:30. Rozmiary zwycięstwa są sporą niespodzianką, ale wśród przyjezdnych kompletnie zawiodła druga linia, a liderzy również nie potrafili odrabiać strat.
Konrad Marzec
Konrad Marzec
Maksym Drabik WP SportoweFakty / Karol Słomka / Maksym Drabik

Jacek Gajewski (menedżer Get Well Toruń): Nie oceniajmy tego w kategoriach rekompensaty za to, co zdarzyło się w Gorzowie. Zdarzył nam się słabszy dzień, słabsza dyspozycja, dużo hałasu, szumu, często niepotrzebnego. No cóż, chciałbym podziękować za gratulacje ze strony Piotrka Barona oraz Maksa Drabika. Takie dni się po prostu zdarzają. My doświadczyliśmy tego w Gorzowie, tak samo tutaj goście z Wrocławia trafili na naszą dyspozycję oraz pewnie na  swój słabszy moment. To są bardzo dobrzy zawodnicy, ale trafił się taki a nie inny dzień, my też zawiesiliśmy poprzeczkę wysoko i dobrze, że tak to się wszystko ułożyło, bo przed meczem gdzieś tam w rozmowie z zawodnikami mówiliśmy sobie, że potrzebujemy dobrego wyniku, aby pewne emocje ostudzić. Przede wszystkim, żebyśmy mogli mieć spokój, żebyśmy mogli się zająć ściganiem, a nie jedynie komentowaniem tych wszystkich bredni i bzdur, które padały z różnych stron. 

Piotr Baron (trener Betard Sparta Wrocław): Może najpierw gratulacje dla drużyny z Torunia, bo pojechali dzisiaj doskonale. My ponieśliśmy sromotną porażkę. Myślę, że będzie to dla nas lekcja pokory i musimy się brać do pracy. Zresztą - w podobnej sytuacji była drużyna z Torunia i pokazali, że mają wielki charakter, jechali znakomicie i my musimy dojść do tego samego. Maks jako jedyny wygrał wyścig, szkoda, że tylko jeden bo miło by się patrzyło gdyby było takich wyścigów więcej. Biegi z udziałem Maksa mogły się podobać chyba wszystkim.

Chris Holder (Get Well Toruń): Powinniśmy to robić co tydzień. Nie zdarzyło się nic szczególnego, po prostu wszystko poszło po naszej myśli. Dla nas było bardzo ważne, aby osiągnąć dobry wynik po tym co zdarzyło się w Gorzowie. W meczu przeciwko drużynie z Wrocławia pokazaliśmy, że wszyscy dobrze pasują do tej drużyny i możemy wygrywać wysoko. Mieliśmy pewne problemy z torem, były rzeczy, które chcieliśmy zmienić i myślę, że teraz było niemal optymalnie. Wszyscy pojechali dobrze, nie tylko ja, ale reszta także świetnie punktowała.

Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław): Cóż mogę powiedzieć. Gratulacje dla gospodarzy, bo pojechali naprawdę świetne spotkanie i są świetnie spasowani do tego toru. Tor był przygotowany niemal idealnie do ścigania i każda ścieżka nosiła. Czy to po kredzie czy szeroko, można było robić dosłownie wszystko na tym torze. Pokazaliśmy to z Chrisem, trochę się pościgaliśmy w jednym biegu. Zapominamy o tym spotkaniu i skupiamy się na następnych.

ZOBACZ WIDEO Zaskakująca odpowiedź trenera Orła. - W Polsce za darmo nie można nawet... (źródło TVP)POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy wysoka wygrana Get Well Toruń jest początkiem ich dobrej serii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (4):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×