WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Składy drużyn - PGE Ekstraliga 2017

Do 14 listopada w Polsce trwał okres transferowy (kolejny rozpocznie się w połowie maja). Prezentujemy składy drużyn z PGE Ekstraligi na sezon 2017.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
WP SportoweFakty / Jakub Piasecki

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2016 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2017 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

Okienka transferowe w 2017 roku:
1. 15 maja - 31 maja,
2. 15 lipca - 31 lipca,
3. 1 września - 15 września,
4. 1 listopada - 14 listopada

Zawodnicy, którzy zmieniają klub na zasadzie wypożyczenia, mogą to zrobić w dowolnym momencie i ich okienko transferowe nie obowiązuje.

News aktualizowany na bieżąco. 


Stal Gorzów
Zawodnik Kraj Rok urodzenia
Tomas H. Jonasson Szwecja 1988
Niels Kristian Iversen Dania 1982
Krzysztof Kasprzak Polska 1984
Przemysław Pawlicki Polska 1991
Martin Vaculik Słowacja 1990
Bartosz Zmarzlik Polska 1995
Juniorzy:
Hubert Czerniawski Polska 2000
Rafał Karczmarz Polska 1999
Kamil Nowacki Polska 2000
Alan Szczotka Polska 2001
 Trener: Stanisław Chomski


Get Well Toruń
Zawodnik Kraj Rok urodzenia
Greg Hancock USA 1970
Chris Holder Australia 1987
Jack Holder Australia 1996
Michael Jepsen Jensen Dania 1992
Adrian Miedziński Polska 1985
Paweł Przedpełski Polska 1995
Grzegorz Walasek Polska 1976
Juniorzy:
Daniel Kaczmarek Polska 1997
Marcin Kościelski Polska 1998
Norbert Krakowiak Polska 1999
Igor Kopeć-Sobczyński Polska 1999
  Menedżer: Jacek Gajewski


Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Adam Chwiałkowski Polska 1981
Jason Doyle Australia 1985
Patryk Dudek Polska 1992
Tomasz Dutka Polska 1983
Jarosław Hampel Polska 1982
Andriej Karpow Ukraina 1987
Piotr Protasiewicz Polska 1975
Jacob Thorssell Szwecja 1993
Juniorzy:
Mateusz Burzyński Polska 1998
Sebastian Niedźwiedź Polska 1997
Jakub Osyczka Polska 2000
Damian Pawliczak Polska 1999
Wojciech Pilarski Polska 1998
Oskar Potoniec Polska 2000
Mateusz Tonder Polska 1999
Alex Zgardziński Polska 1997
Jakub Zubczyński Polska 1998
 Trener: Marek Cieślak


Betard Sparta Wrocław
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Maciej Janowski Polska 1991
Tomasz Jędrzejak Polska 1979
Andrzej Lebiediew Łotwa 1994
Vaclav Milik Czechy 1993
Nick Morris Australia 1994
Tai Woffinden Wielka Brytania 1990
Szymon Woźniak Polska 1993
Juniorzy:
Oskar Bober Polska 1997
Maksym Drabik Polska 1998
Damian Dróżdż Polska 1996
Przemysław Liszka Polska 2000
Trener: Rafał Dobrucki


MRGARDEN GKM Grudziądz
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Krzysztof Buczkowski Polska 1986
Tomasz Gollob Polska 1971
Antonio Lindbaeck Szwecja 1985
Artiom Łaguta Rosja 1990
Rafał Okoniewski Polska 1980
Krystian Pieszczek Polska 1995
Juniorzy:
Mateusz Rujner Polska 1996
Mike Trzensiok Polska 1996
Dawid Wawrzyniak Polska 1998
Kamil Wieczorek Polska 1998
 Trener: Robert Kempiński


ROW Rybnik
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Jake Allen Australia 1995
Damian Baliński Polska 1977
Max Fricke Australia 1996
Grigorij Łaguta Rosja 1984
Fredrik Lindgren Szwecja 1985
Tobiasz Musielak Polska 1993
Rafał Szombierski Polska 1982
Juniorzy:
Robert Chmiel Polska 1998
Lars Skupień Polska 1997
Kacper Woryna Polska 1996
 Trener: Mirosław Korbel 


Fogo Unia Leszno
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Peter Kildemand Dania 1989
Janusz Kołodziej Polska 1984
Piotr Pawlicki Polska 1994
Nicki Pedersen Dania 1977
Emil Sajfutdinow Rosja 1989
Wiktor Trofimow jr Ukraina 1999
Grzegorz Zengota Polska 1988
Juniorzy:
Dominik Kubera Polska 1999
Wiktor Lis Polska 1999
Bartosz Smektała Polska 1998
Szymon Szlauderbach Polska 1999
  Menedżer: Piotr Baron


Włókniarz Częstochowa
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Karol Baran Polska 1981
Rune Holta Polska 1973
Andreas Jonsson Szwecja 1980
Leon Madsen Dania 1988
Sebastian Ułamek Polska 1975
Matej Zagar Słowenia 1983
Juniorzy:
Michał Gruchalski Polska 1998
Oskar Nocuń Polska 1997
Oskar Polis Polska 1996
Bartosz Świącik Polska 1997
Mateusz Świdnicki Polski 2001
Bartosz Tyras Polska 1996
Adrian Woźniak Polska 1999
  Trener: Lech Kędziora

Kto zostanie mistrzem Polski w 2017 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (204):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • CKM_CKM 0
    To się pomyliłeś
    -K- jedno jest pewne wg mnie - Czestochowa spada z hukiem
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Ahmi 0
    Powinien byc zapis w kazdym klubie powinno byc dwoch zagranicznych . 3 polakow obowiazkowo.
    Dzis patrAc na skaldy to ciezo znalezc w jednym kluboe dwoch wychowankow . Dramat
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Waleczny Lew 0
    Postawiłem pewniczka że Włókniarz majstrem w tym sezonie ;))))))
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (201)
Pokaż więcej komentarzy (204)
Pokaż więcej komentarzy (204)
Pokaż więcej komentarzy (204)