Get Well Toruń zacznie od mocnego uderzenia. Właściciel nie przywita Martina Vaculika

Poznaliśmy dwie pierwsze kolejki terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2017. Get Well Toruń zaczyna meczem ze Stalą Gorzów, który będzie rewanżem za tegoroczny finał, a potem jedzie do Zielonej Góry.

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Martin Vaculik WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Martin Vaculik

- Pierwszy mecz mamy u siebie ze Stalą Gorzów? I dobrze. Potem jedziemy do Zielonej Góry? Jeszcze lepiej. Zaczynamy z grubej rury - zauważa Przemysław Termiński, właściciel Get Well Toruń i dodaje w swoim stylu: - Stal dostanie w palnik. Zemsta za finał? Raczej sprawiedliwość dziejowa. No dobra, ale żarty na bok. Zobaczymy, jak to będzie. Na pewno ten mecz będzie wielkim deserem pierwszej kolejki, potraktowano nas jak rodzynka - komentuje Termiński.

Właściciel Get Well przyznaje, że zupełnie nie przeszkadza mu to, że w pierwszej rundzie jego drużyna pojedzie z mistrzem Polski, a potem spotka się z brązowym medalistą. - Przynajmniej od razu będzie wiadomo, jaki mamy potencjał. Zresztą ja się nie doszukuję w tym terminarzu żadnych sensacji. Bez względu na to czy o wyborze decydował przypadek, czy też ktoś tak ustalił to nie ma co lamentować. Władze Ekstraligi Żużlowej chcą mieć ciekawe pierwsze kolejki, a nas doceniają dając nam takich rywali - zauważa Termiński.

Mecz Get Well - Stal Gorzów będzie miał swoje smaczki. Na pewno wrócą wspomnienia z finału w Gorzowie, ale i też sprawa Martina Vaculika, który po sezonie 2016 zamienił Toruń na Gorzów. Termiński miał do zawodnika spory żal o ten ruch. Jak go teraz przywita? - W ogóle nie będzie się z nim witał. Przyjedzie, pojedzie i tyle. To ani mój brat, ani swat. Kilka miesięcy u nas jeździł, może trzy razy się z nim widziałem. A to, że on mnie zapamiętał to dobrze - kończy właściciel toruńskiego klubu.

Kup bilet na PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. KLIKNIJ i przejdź na stronę sprzedażową! ->


ZOBACZ WIDEO FOGO Unia Leszno przed sezonem 2017
Czy Get Well wygra u siebie na inaugurację ze Stalą Gorzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×