Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

ROW Rybnik wysłał szpiega na sparing Włókniarza ze Spartą

We wtorek Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa odbył ostatni test przed startem PGE Ekstraligi. W treningu punktowanym beniaminek przegrał z Betard Spartą Wrocław 38:46. Na to spotkanie ROW Rybnik przysłał szpiega.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Mirosław Korbel, Jarosław Dymek W sezonie 2017 razem prowadzili zespół ROW-u WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Mirosław Korbel, Jarosław Dymek. W sezonie 2017 razem prowadzili zespół ROW-u.

Dla Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa sparing z Betard Spartą Wrocław był okazją do ostatnich testów ustawień motocykli, a także do poszukania optymalnych ścieżek na częstochowskim torze. Wszystko to działo się pod czujnym okiem pracującego w ROW-ie Rybnik Jarosława Dymka.

Dymek w przeszłości wiele lat spędził we Włókniarzu. Był kierownikiem drużyny, a później menedżerem. Zespół prowadził sam albo przy pomocy doświadczonego trenera. Jednak to głównie on podejmował decyzje w trakcie meczów. Z Włókniarza odszedł po sezonie 2014, który zakończył się dla Lwów odebraniem licencji nadzorowanej i degradacją.

Trening punktowany pomiędzy Włókniarzem i Spartą był otwarty dla kibiców, a wstęp na niego był bezpłatny. Obejrzeć go mógł każdy chętny. Dziwić może jedynie fakt, że Dymek przebywał w miejscu niedostępnym dla kibiców, tuż obok parku maszyn. Nagrania dostarczone przez kierownika ROW-u z pewnością mogą pomóc rybniczanom w niedzielnym spotkaniu.

Zawodnicy ROW-u dobrze znają częstochowski tor. Przez kilka sezonów świetne wyniki notował na nim Grigorij Łaguta, który zna każdą ścieżkę. Częstochowian czeka trudna potyczka, ale w klubie zachowują spokój. Przed wtorkowym treningiem mówiono, że nie ma potrzeby zamykać go dla kibiców, ale wtedy nie spodziewano się, że rybniczanie wyślą pod Jasną Górę szpiega.

Mecz pomiędzy Włókniarzem i ROW-em zaplanowany jest na wielkanocną niedzielę, 16 kwietnia. W jego rozegraniu mogą przeszkodzić warunki atmosferyczne. W Częstochowie na świąteczny weekend prognozowane są opady deszczu, co wpłynie też na sposób przygotowania nawierzchni.

ZOBACZ WIDEO Dlaczego Sparta nie namówiła Sławomira Kryjoma? Menedżer podaje powód

Czy ROW Rybnik wygra w Częstochowie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (22)
Zobacz więcej komentarzy (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×