WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Składy drużyn - PGE Ekstraliga 2018

Od 1 do 14 listopada w Polsce trwał okres transferowy (kolejny rozpocznie się w połowie maja). Prezentujemy składy drużyn z PGE Ekstraligi na sezon 2018.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
WP SportoweFakty / Wojciech Tarchalski / Na zdjęciu od lewej: Piotr Pawlicki, Andrzej Lebiediew

Zapraszamy na TYPER.WP.PL! Wejdź i stwórz własną ligę!
Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2017 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2018 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

Okienka transferowe w 2018 roku:
1. 15 maja - 31 maja,
2. 15 lipca - 31 lipca,
3. 1 września - 15 września,
4. 1 listopada - 14 listopada

Zawodnicy, którzy zmieniają klub na zasadzie wypożyczenia, mogą to zrobić w dowolnym momencie i ich okienko transferowe nie obowiązuje.

News aktualizowany na bieżąco.


Fogo Unia Leszno
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Jarosław Hampel Polska 1982
Janusz Kołodziej Polska 1984
Brady Kurtz Australia 1996
Jaimon Lidsey Australia 1999
Piotr Pawlicki Polska 1994
Emil Sajfutdinow Rosja 1989
Juniorzy:
Dominik Kubera Polska 1999
Wiktor Lis Polska 1999
Marek Lutowicz Polska 1998
Tymoteusz Picz Polska 2002
Kacper Pludra Polska 2002
Bartosz Smektała Polska 1998
Szymon Szlauderbach Polska 1999
Wiktor Trofimow jr Polska 1999
        
Menedżer:
Piotr Baron


Betard Sparta Wrocław
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Gleb Czugunow Rosja 1999
Damian Dróżdż Polska 1996
Max Fricke Australia 1996
Maciej Janowski Polska 1991
Andrzej Lebiediew Łotwa 1994
Vaclav Milik Czechy 1993
Tai Woffinden Wielka Brytania 1990
Juniorzy:
Maksym Drabik Polska 1998
Przemysław Liszka Polska 2000
Patryk Wojdyło Polska 1999

Trener: Rafał Dobrucki


Cash Broker Stal Gorzów
Zawodnik Kraj Rok urodzenia
Krzysztof Kasprzak Polska 1984
Peter Ljung Szwecja 1982
Linus Sundstroem Szwecja 1990
Martin Vaculik Słowacja 1990
Szymon Woźniak Polska 1993
Bartosz Zmarzlik Polska 1995
Juniorzy:
Hubert Czerniawski Polska 2000
Rafał Karczmarz Polska 1999
Kamil Nowacki Polska 2000
Marcel Studziński Polska 2001
Alan Szczotka Polska 2001

Trener: Stanisław Chomski


Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Patryk Dudek Polska 1992
Kacper Gomólski Polska 1993
Mads Hansen Dania 2000
Krzysztof Jabłoński Polska 1977
Michael Jepsen Jensen Dania 1992
Piotr Protasiewicz Polska 1975
Martin Smolinski Niemcy 1984
Jacob Thorssell Szwecja 1993
Grzegorz Zengota Polska 1988
Juniorzy:
Nikodem Bartoch Polska 2001
Mateusz Burzyński Polska 1998
Sebastian Niedźwiedź Polska 1997
Jakub Osyczka Polska 2000
Damian Pawliczak Polska 1999
Wojciech Pilarski Polska 1998
Mateusz Tonder Polska 1999
Alex Zgardziński Polska 1997

Trener: Adam Skórnicki 


Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Andriej Kudriaszow Rosja 1991
Fredrik Lindgren Szwecja 1985
Andreas Lyager Dania 1997
Leon Madsen Dania 1988
Adrian Miedziński Polska 1985
Tobiasz Musielak Polska 1993
Rafał Szombierski Polska 1982
Matej Zagar Słowenia 1983
Juniorzy:
Adrian Bialk Polska 1999
Michał Gruchalski Polska 1998
Dominik Majchrzak Polska 2001
Monika Nietyksza Polska 2001
Bartosz Świącik Polska 1997
Mateusz Świdnicki Polska 2001
Adrian Woźniak Polska 1999

Trener: Marek Cieślak 


MRGARDEN GKM Grudziądz
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Krzysztof Buczkowski Polska 1986
Kai Huckenbeck Niemcy 1993
Roman Lachbaum Rosja 1998
Antonio Lindbaeck Szwecja 1985
Artiom Łaguta Rosja 1990
Paweł Łaguta Rosja 2000
Przemysław Pawlicki Polska 1991
Krystian Pieszczek Polska 1995
Juniorzy:
Damian Lotarski Polska 2001
Dawid Wawrzyniak Polska 1998
Kamil Wieczorek Polska 1998

Trener: Robert Kempiński


Get Well Toruń
Zawodnik Kraj Rok urodzenia
Jason Doyle Australia 1985
Chris Holder Australia 1987
Jack Holder Australia 1996
Rune Holta Polska 1973
Niels Kristian Iversen Dania 1982
Łukasz Przedpełski Polska 1992
Paweł Przedpełski Polska 1995
Grzegorz Walasek Polska 1976
Juniorzy:
Daniel Kaczmarek Polska 1997
Marcin Kościelski Polska 1998
Igor Kopeć-Sobczyński Polska 1999
Aleks Rydlewski Polska 2002

Menedżer: Jacek Frątczak


Grupa Azoty Unia Tarnów
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Kenneth Bjerre Dania 1984
Jakub Jamróg Polska 1991
Peter Kildemand Dania 1989
Wiktor Kułakow Rosja 1995
Artur Mroczka Polska 1989
Nicki Pedersen Dania 1977
Juniorzy:
Dawid Knapik Polska 2001
Kacper Konieczny Polska 1998
Przemysław Konieczny Polska 2001
Patryk Rolnicki Polska 1998

Trener: Paweł Baran








Polecamy:
TAURON SPEEDWAY EURO CHAMPIONSHIP - wielki finał w Chorzowie! SPRAWDŹ >>>

Kto w 2018 roku zostanie mistrzem Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (218):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • ORH- 0
    Tylko Fogo Unia Leszno! Nie pogniewam się także na Stal Broker Gorzów Wlkp.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Rotmistrz79 0
    Jezeli stawiasz na sklad w Grudziadzu z Huckenbeckiem, to musisz,zamienic pozycjami Kaia i Krystiana. Kai juz "za stary" na bycie rezerwowym. Krystian pasuje pod 8/16/ Ewentualnie Lachbaum/P.Laguta.
    unia 1938 leszno Gkm Grudziądz 1.A.Lindbaeck 2.K.Pieszczek 3.Prz.Pawlick 4.K.Buczkowski 5.A.Laguta 6.D.Wawrzyniak 7.K.Wieczorek 8.K.HuckenbeackWlokniarz Częstochowa 1.F.Lindgren 2.A.Miedzienski 3.L.Madsen 4.T.Musielak 5.M.Zagar 6.M.Gruchalski 7.B.Swiacik 8.A.LyagerFalubaz Zielona góra 1.P.Dudek 2.K.Gomolski 3.G.Zengota 4.M.J.Jensen 5.P.Protasiewicz 6.A.Zgardzinski 7.S.Niedzwiedz 8M.HansenStal Gorzów 1.K.Kasprzak 2.L.Sundstroem 3.M.Vaculik 4.S.Wozniak 5.B.Zamrzlik/P.Ljung 6.R.Karczmarz 7.H.Czerniawski 8.A.Szczotka/B.ZmarzlikSparta 1.T.Woffinden 2.A.Lebediev 3.M.Janowski 4.D.Drozdz 5.V.Milik 6.M.Drabik 7.O.Bober 8.M.FrickeUnia Leszno 1.J.Hampel 2.D.Balinski/S,Worrall 3.P.Pawlicki 4.E.Sayfutdinov 5.J.Kolodziej 6.B.Smektala 7.D.Kubera 8.B.Kurtz1.Unia Leszno 2.Sparta Wrocław 3.Apator Toruń 4.Stal Gorzów 5.Gkm Grudziądz 6.Falubaz Zielona Gora 7.Wlokniarz Częstochowa 8.Unia Tarnów
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Krzysztof Leszek Dobrzeniecki 1
    Ci dwaj Australijczycy w KS Toruń tylko udają że jeżdżą,po co to trzymać?Holte znowu będą rączki boleć.Drużyna na 5-6 miejsce.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (215)
Pokaż więcej komentarzy (218)
Pokaż więcej komentarzy (218)
Pokaż więcej komentarzy (218)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×