Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Okiem PGE Ekstraligi: Dla kogo tytuł #EkspertPGEE?

Ponad trzy tysiące uczestników zmierzyło się z różnymi pytaniami żużlowymi, głównie tymi dotyczącymi PGE Ekstraligi. Po eliminacjach quizu #EkspertPGEE pora na finał.
Przemysław Szymkowiak
Przemysław Szymkowiak
Kadr z meczu Betard Sparta - Get Well WP SportoweFakty / Wojciech Klepka / Kadr z meczu Betard Sparta - Get Well

Kontynuujemy cykl artykułów, w których przedstawiać będziemy komentarze i informacje związane z najlepszą żużlową ligą świata pochodzące z bezpośredniego źródła. "Okiem PGE Ekstraligi" pisze dla nas Przemysław Szymkowiak, menedżer ds. PR w PGE Ekstralidze.

***

Najlepsi w czwartek przyjadą do siedziby Grupy Wirtualna Polska, aby zmierzyć się z pytaniami zadawanymi przez jury konkursu. Aby zimą kibice żużlowi nieco zaktywizowali się, postanowiliśmy wykreować dla nich quiz w naszej aplikacji mobilnej. Co prawda były też inne pomysły na zajęcie niewątpliwej pustki, która towarzyszy fanom żużla od października do marca, ale padło ostatecznie na formę rywalizacji i konkurs wiedzowy, którego PGE Ekstraliga jeszcze nie organizowała.

Od razu śpieszę z wyjaśnieniem, bo taki temat pojawia się w pytaniach kierowanych do nas przez kibiców - mamy na uwadze również w przyszłości coś w rodzaju menedżera/gry, w której fani żużla mogliby przekładać dokonania punktowe zawodników w PGE Ekstralidze na budowanie własnych zespołów w świecie wirtualnym. Temat jest poważny, należy się nad nim pochylić w przyszłości i nie wykluczamy takiej rozrywki dla kibiców.

Wracając do quizu, w czwartek (początek o 11:00, relacja tekstowa na WP SportoweFakty) zmierzą się ci, którzy wykazywali się w eliminacjach największą wiedzą. Tym razem uczestnicy konkursu odpowiedzą na 24 pytania otwarte (każdy gracz będzie musiał odpowiedzieć na 3 pytania), a ponadto przygotowaliśmy dla nich po jednym pytaniu praktycznym. Ta praktyka nie będzie oczywiście polegała zawsze na wykonaniu jakiegoś zadania manualnego, ale... Nie zdradzając szczegółów, mogę powiedzieć, że obecny w jury podczas konkursu Leszek Demski przywiezie ze sobą do Warszawy kilka żużlowych rekwizytów. My też wypożyczyliśmy różne akcesoria, aby było ciekawie, a gracze poczuli się trochę jak żużlowcy, mechanicy, komisarze techniczni...

Na koniec o nagrodach. Zwycięzca wyjedzie z Warszawy przede wszystkim po to, aby... do niej wrócić i to dwa razy. 12 maja pojawi się na PGE Narodowym, aby z osobą towarzyszącą obejrzeć 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland z bardzo dobrych miejsc, bo w sektorze VIP GOLD. Poza tym otrzyma zaproszenie na Galę PGE Ekstraligi 2018 (odbędzie się ona w październiku) i zegarek AZTORIN.

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca również otrzymają zaproszenia na warszawską inaugurację SGP, a także pojawią się z osobami towarzyszącymi na Gali PGE Ekstraligi 2018 i staną się posiadaczami zegarków AZTORIN. Na pozostałych uczestników finału #EkspertPGEE czekać będą oficjalne kalendarze PGE Ekstraligi 2018, czapki #SmakŻużla oraz gadżety przygotowane przez redaktora Dariusza Ostafińskiego, który oczywiście zasiądzie w finałowym jury.

Kończąc pierwszą kampanię #EkspertPGEE dziękujemy wszystkim jej uczestnikom, a wśród nich nie zabrakło zawodników, klubowych działaczy i przede wszystkim kibiców. Część pytań eliminacyjnych przygotowała dla nas również redakcja WP SportoweFakty, a przede wszystkim statystyk, kibicowski #AmbasadorPGEE Rafał Gurgurewicz.

ZOBACZ WIDEO Oficjalne promo 2018 PZM Warsaw FIM SGP of Poland

Czy chciałbyś, aby PGE Ekstraliga w przyszłości stworzyła menedżera/grę żużlową?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×