Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Żużel. W centrum Debreczyna stanęła kwiatowa instalacja przedstawiająca zawodników

20 sierpnia w Debreczynie miał się odbyć międzynarodowy turniej indywidualny. Choć zawody odwołano, w mieście głośno było o żużlu za sprawą instalacji, którą stworzono przy okazji Festiwalu Kwiatów.
Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Żużlowa instalacja podczas Karnawału Kwiatów w Debreczynie YouTube / youtube.com / facebook.com/pg/speedwolfdebrecen / Żużlowa instalacja podczas Karnawału Kwiatów w Debreczynie

Nie doszedł do skutku planowany na 20 sierpnia turniej Grand Prix Debreczyna. O swojej decyzji organizatorzy poinformowali za pośrednictwem strony internetowej.

"Musimy podjąć trudną decyzję, ale w obecnej sytuacji musimy przełożyć planowane na 20 sierpnia Grand Prix Debreczyna. Z powodu później dostawy nawierzchni, nie ukończyliśmy na czas przygotowania toru. Bez testów nie możemy zagwarantować bezpiecznej rywalizacji, dlatego odwołaliśmy zawody. O nowej dacie poinformujemy niebawem" - przekazali w swoim oświadczeniu przedstawiciele Speedwolf Team Debreczyn.

Mimo to żużel był obecny tego dnia w mieście. W Debreczynie trwa bowiem 50. edycja Karnawału Kwiatów. Podczas imprezy w centrum stanęła instalacja przedstawiająca czterech zawodników.

Nad przygotowaniem kwiatowej rzeźby pracowało kilku artystów. Proces powstawania instalacji zobaczyć można na poniższym materiale wideo (film w języku węgierskim).

Czytaj także:
- Elitserien. Hit w Vetlandzie na koniec fazy zasadniczej, Dackarna się przygląda. Mamy dwie DARMOWE transmisje!
- Wiemy, dlaczego Unia Tarnów pojechała z PGG ROW-em bez ikry. Klub nie płaci, prezes na wakacjach

ZOBACZ WIDEO Paniom jest ciężko w męskim świecie. Z Klaudii Szmaj zrobiono maskotkę

Czy uda się odbudować żużel na Węgrzech?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (1):

 • UNIA LESZNO kks Zgłoś komentarz
  Ahhh przełożyli jednak ale będzie warto oby była ta sama obsada co miała być dzisiaj Zagar, Jaimon, Luke Becker, Lelek młodzi Duńczycy itd. Na remont stadionu wydano ponad 500 tys zł.
  Czytaj całość
  Założono wreszcie krzeselka na całej prostej, na całym stadionie odnowiono betonowe trybuny, nowe bandy nowy tor nowa geometria, stworzono pochylone luki itd. Węgry idą w górę. Tam jest duże zainteresowanie, ostatnio mieli problemy bo nie było kasy teraz jest z tym coraz lepiej i to się przekłada na czarny sport. Czyli już mamy 2 pewne, bardzo ładne stadiony, jeden super tor ale jeszcze bez trybun w Vasad. Można poczekać jak narzekajacy starzy mieszkańcy Miskolc odejdą i również wróci te miasto i będzie w ogóle już luks.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×