WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Półfinał IME w Diedenbergen dla Gafurowa, awans Gomólskiego

Pewnym zwycięstwem Renata Gafurowa zakończył się półfinał IME rozegrany na torze w niemieckim Diedenbergen. Z awansu do finału cieszył się również Adrian Gomólski, który zajął drugą lokatę, odpadł natomiast Daniel Pytel.
Kamil Hynek
Kamil Hynek

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Oprócz Adriana Gomólskiego awans do finału wywalczyli już wcześniej dwaj inni Polacy - Ronnie Jamroży i Rafał Trojanowski.

Klasyfikacja:
1. Renat Gafurow (Rosja) (3,3,3,3,3) 15
2. Adrian Gomólski (Polska) (3,2,w,3,3) 11+3
3. Mads Korneliussen (Dania) (3,2,2,2,2) 11+2
4. Jewgienij Karawackis (Łotwa) (1,1,3,3,3) 11+1
5. Siemen Własow (Rosja) (2,3,2,3,1) 11+0
----------------------------------------------------
6. Siergiej Darkin (Rosja) (2,3,1,2,2) 10 - rezerwowy
----------------------------------------------------
7. Daniel Pytel (Polska) (2,3,3,1,0) 9
8. Patrick Hougaard (Dania) (2,2,3,2,0) 9
9. Marcin Sekula (Polska, lic. niemiecka) (0,1,2,0,3) 6
10. Hynek Stichauer (Czechy) (3,d,1,1,1) 6
11. Filip Sitera (Czechy) (1,0,2,0,2) 5
12. Roberto Haupt (Niemcy) (1,2,0,0,1) 4
13. Claus Vissing (Dania) (1,w,w,1,2) 4
14. Thomas Stange (Niemcy) (d,1,d,2,1) 4
15. Jannick de Jong (Holandia) (0,1,1,1,0) 3
16. Roland Kovacs (Węgry) (0,0,0,d,0) 0

Wyścig po wyścigu:
1. Gomólski, Hougaard, Haupt, de Jong
2. Stichauer, Darkin, Sitera, Stange (d)
3. Gafurow, Własow, Karawackis, Sekula
4. Korneliussen, Pytel, Vissing, Kovacs
5. Gafurow, Gomólski, Stange, Kovacs
6. Własow, Korneliussen, de Jong, Sitera
7. Pytel, Haupt, Karawackis, Stichauer (d)
8. Darkin, Hougaard, Sekula, Vissing (w)
9. Karawackis, Sitera, Vissing (w), Gomólski (w)
10. Pytel, Sekula, de Jong, Stange (d)
11. Gafurow, Korneliussen, Darkin, Haupt
12. Hougaard, Własow, Stichauer, Kovacs
13. Gomólski, Korneliussen, Stichauer, Sekula
14. Karawackis, Darkin, de Jong, Kovacs (d)
15. Własow, Stange, Vissing, Haupt
16. Gafurow, Hougaard, Pytel, Sitera
17. Gomólski, Darkin, Własow, Pytel
18. Gafurow, Vissing, Stichauer, de Jong
19. Sekula, Sitera, Haupt, Kovacs
20. Karawackis, Korneliussen, Stange, Hougaard

Wyścig o miejsca 2-5:
Gomólski, Korneliussen, Karawackis, Własow

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedway-forum.de

Komentarze (12):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • karola 0
    Brawo Adi :)
    Odpowiedz Zgłoś
  • w 0
    Warto dodac, ze w biegu co byl wykluczony dojechal pierwszy, ale odpadl mu... kolpak i sedzie go wykluczyl.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Startowiec 0
    wole sredniego Risagera niz cienkiego Visinga!!! Robin wam dzis pokazał!!
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (9)
Pokaż więcej komentarzy (12)
Pokaż więcej komentarzy (12)
Pokaż więcej komentarzy (12)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×