WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Falubaz najlepszy w Pile

Falubaz Zielona Góra (26 punktów) zwyciężył w półfinale Mistrzostw Polski Par Klubowych rozegranym w Pile. Do finału awansowała również drużyna KM Ostrów (25 punktów).
Damian Gapiński
Damian Gapiński

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Bieg po biegu:
1. Dobrucki, Protasiewicz, C. Szymko, Sperz
2. Ząbik, Gomólski, Jabłoński, Słaboń
3. Kościuch, Mikołajczak, Szczepaniak, Nowaczyk
4. Sperz, Świst, C. Szymko, Pecyna
5. Dobrucki, Protasiewicz, Ząbik, Gomólski
6. Jabłoński, Puszakowski, Kościuch, Szczepaniak (d4)
7. Świst, Mikołajczak, Łopaczewski, Nowaczyk (d4)
8. Ząbik, Gomólski, Sperz, C. Szymko
9. Jabłoński, Dobrucki, Walasek, Puszakowski
10. Kościuch, Świst, Klecha, Łopaczewski
11. Nowaczyk, Sperz, Mikołajczak, C. Szymko
12. Walasek, Szczepaniak, Kościuch, Dobrucki
13. Ząbik, Gomólski, Nowaczyk, Mikołajczak
14. Słaboń, Jabłoński, Świst, Pecyna
15. Kościuch, Sperz, Szczepaniak, C. Szymko
16. Walasek, Protasiewicz, Mikołajczak, Nowaczyk (d4)
17. Ząbik, Świst, Gomólski, Łopaczewski (t)
W Pile zaczął mocno padać deszcz
18. Słaboń, Jabłoński, Sperz, C. Szymko
19. Walasek, Protasiewicz, Świst, Pecyna
20. Ząbik, Gomólski, Szczepaniak, Klecha
21. Słaboń, Puszakowski, Nowaczyk, Mikołajczak (d4)

Wyniki:
I. Falubaz Zielona Góra 26 pkt.

3. Piotr Protasiewicz - 8 (2,2,-,-,2,2)
4. Rafał Dobrucki - 8 (3,3,2,0,-,-)
16. Grzegorz Walasek - 10 (1,3,3,3)

II. Lazur Ostrów 25 pkt.
5. Adrian Gomólski - 9 (2,0,2,2,1,2)
6. Karol Ząbik - 16 (3,1,3,3,3,3)

III. Start Gniezno 24 pkt.
7. Krzysztof Słaboń - 9 (0,-,-,3,3,3)
8. Mariusz Puszakowski - 4 (-,2,0,-,-,2)
18. Krzysztof Jabłoński - 11 (1,3,3,2,2)

IV. PSŻ Milion Team Poznań 17 pkt.
9. Norbert Kościuch - 11 (3,1,3,1,3,-)
10. Mateusz Szczepaniak - 5 (1,d,-,2,1,1)
19. Krystian Klecha - 1 (1,0)

V. Speedway Polonia Piła 12 pkt.
13. Piotr Świst - 11 (2,3,2,1,2,1)
14. Krzysztof Pecyna - 0 (0,-,-,0,-,0)
21. Michał Łopaczewski - 1 (1,0,t)

VI. Kolejarz Rawicz 11 pkt.
11. Marcin Nowaczyk - 5 (0,d,3,1,d,1)
12. Robert Mikołajczak - 6 (2,2,1,0,1,d)

VII. Lotos Wybrzeże Gdańsk 11 pkt.
1. Damian Sperz - 9 (0,3,1,2,2,1)
2. Cyprian Szymko - 2 (1,1,0,0,0,0)
15. Marcel Szymko - 0 (ns)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (32):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • joe74 0
    Ale składy, trzeci garnitur tu i ówdzie, we wszystkich półfinałach (jeśli tak można nazwać coś w ilości 3).
    Odpowiedz Zgłoś
  • kaziu 0
    Do andrew .Bo oni sa wypozyczeni do Piły a w innych zawodach niz liga jeżdża w Gdańsku :):)
    Odpowiedz Zgłoś
  • Kuba 0
    KAROL ZĄBIK KAROL!!
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (29)
Pokaż więcej komentarzy (32)
Pokaż więcej komentarzy (32)
Pokaż więcej komentarzy (32)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×