Żużel. Buczkowski zostanie w Motorze czy poszuka nowego klubu? Oglądaj Magazyn PGE Ekstraligi!

Krzysztof Buczkowski w ostatnich meczach zaliczył wzrost formy i jest ważnym ogniwem Motoru Lublin. Czy może liczyć na pozostanie w zespole? Jakie żużlowiec ma plany na przyszłość? O tym przekonasz się oglądając Magazyn PGE Ekstraligi.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Krzysztof Buczkowski WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Krzysztof Buczkowski
To właśnie Krzysztof Buczkowski będzie pierwszym gościem Magazynu PGE Ekstraligi. Żużlowiec Motoru Lublin pokazał się z dobrej strony w pierwszym półfinałowym meczu w Gorzowie. Zdobył tam 8 punktów i dwa bonusy, walnie przyczyniając się do niespodziewanego zwycięstwa nad Stalą. Dzięki temu to Motor jest bliżej finału i walki o złoty medal DMP.

Kibice Motoru żyją nie tylko najbliższymi meczami, ale także wzmocnieniami drużyny. Z klubem łączony jest m.in. Maksym Drabik. Dlatego w rozmowie z Buczkowskim pojawią się kwestie kontraktowe. Czy żużlowiec Motoru zostanie w klubie? Czy liczy na dalszą jazdę w PGE Ekstralidze? Odpowie też na plotki w sprawie przenosin do GKM-u Grudziądz, Polonii Bydgoszcz czy Orła Łódź.

Buczkowski odpowie również na pytania dotyczące wyższej formy i tego, czemu lepiej czuje się na wyjazdach niż w meczach domowych. Rozwieje również wątpliwości na temat swoich motocykli i opowie o przygotowaniach do rewanżu ze Stalą.

ZOBACZ WIDEO Kontrowersja w nominacjach do Szczakieli. Marcin Majewski komentuje

Kolejnym gościem Magazynu będzie Jacek Gajewski, którego zapytamy o to, czy jego zdaniem Unia Leszno i Stal Gorzów popełniły błąd w przygotowaniu nawierzchni na półfinałowe mecze PGE Ekstraligi. Gajewski mówić będzie też o klubach, które nie awansowały do fazy play-off. Zapytany zostanie o to, czy Tomasz Bajerski i Piotr Świderski nadal powinni pracować kolejno w Toruniu i Częstochowie.

Na koniec w Magazynie PGE Ekstraligi gościć będzie dziennikarz i komentator nSport+ Tomasz Dryła, który nie ukrywa tego, że jest kibicem Motoru. I właśnie tego klubu dotyczyć będzie rozmowa. Dryła mówić będzie o cenach biletów na półfinał (70 i 50 zł). Zapytany zostanie o nastroje panujące w Lublinie: czy ewentualny awans do finału będzie już okazją do wielkiej fety. Komentatora zapytamy też o kwestię transferu Drabika do Motoru i ruchów kadrowych w klubie.

Z Dryłą rozmawiać będziemy jednak nie tylko u żużlu w Lublinie. Pojawi się też temat wyników pierwszych meczów półfinałowych PGE Ekstraligi i tego, czy Piotr Baron przygotował zbyt twardy tor w Lesznie, a Stanisław Chomski zbyt trudny dla zawodników wracających do ścigania po kontuzjach.

Początek Magazynu PGE Ekstraligi w czwartek, 9 września, o godzinie 12:30. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.

Czytaj także:
Canal+ znowu podzieli się PGE Ekstraligą! Wiadomo, gdzie będzie można ją obejrzeć!
Poznaliśmy składy na Speedway of Nations. Jest niespodzianka w reprezentacji Polski!

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×