Żużel. Cellfast Wilki nie czekały. Lider drużyny pozostaje w Krośnie!

Tuż przed rozpoczęciem rewanżowego meczu finału eWinner 1. Ligi przeciwko Arged Malesie Ostrów prezes Cellfast Wilków Krosno, Grzegorz Leśniak, przekazał kibicom, że w drużynie na sezon 2022 pozostaje jej lider - Tobiasz Musielak.

TJ
Tobiasz Musielak WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Tobiasz Musielak
Podczas prezentacji, na krótko przed startem rewanżowego spotkania w finale eWinner 1. Ligi, prezes Grzegorz Leśniak przekazał kompletowi publiczności na stadionie przy Legionów radosną nowinę. W Cellfast Wilkach Krosno na kolejny sezon pozostaje lider - Tobiasz Musielak. Obie strony nie czekały do oficjalnego zakończenia sezonu i pochwaliły się przedłużeniem owocnej współpracy.

Tegoroczny beniaminek sukcesywnie buduje kadrę na 2022 rok, choć wciąż do końca nie wiadomo, w jakiej lidze rywalizuje. Wprawdzie szanse na awans do PGE Ekstraligi są małe, bo w pierwszym meczu finałowym Wilki wysoko przegrały w Ostrowie (30:60), ale wciąż jesteśmy przed rewanżem, który rozpoczął się w niedzielę o 16:30.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie krośnianie pochwalili się, że porozumienia zawarli już z dwoma innymi zawodnikami: Andrzejem Lebiediewem i Mateuszem Szczepaniakiem. Musielak jest więc trzecim jeźdźcem, który zostaje na pokładzie.

ZOBACZ WIDEO Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi. Lewicki, Kubera i Majewski gośćmi Musiała!


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Czy Musielak dobrze robi, decydując się na pozostanie w Krośnie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×