Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Półfinał IMEJ
1 Jan Kvech Jan Kvech 14
2 Marko Lewiszyn Marko Lewiszyn 13
3 Wiktor Lampart Wiktor Lampart 13
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 7 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 3 2 3 3 3 14
2 8 Marko Lewiszyn M. Lewiszyn Marko Lewiszyn 1 3 3 3 3 13
3 6 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 2 2 3 3 3 13
4 15 Norick Bloedorn N. Bloedorn Norick Bloedorn 3 0 3 2 2 10
5 10 Lukas Fienhage L. Fienhage Lukas Fienhage 3 3 1 2 1 10
6 3 Tom Brennan T. Brennan Tom Brennan 2 1 2 3 2 10
7 4 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 1 2 2 1 3 9
8 11 Daniel Klima D. Klima Daniel Klima 2 3 1 0 2 8
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 1 Andriej Rozaliuk A. Rozaliuk Andriej Rozaliuk 0 3 2 1 0 6
10 14 Steven Goret S. Goret Steven Goret 2 1 1 u 1 3 5
11 2 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 3 u w 2 t ns 5
12 5 David Pacalaj D. Pacalaj David Pacalaj 0 2 2 1 w w 5
13 12 Jan Macek J. Macek Jan Macek 0 1 1 2 0 4
14 9 Jakub Valković J. Valković Jakub Valković 1 0 0 0 2 3
15 13 Leon Flint L. Flint Leon Flint 0 1 0 1 1 3
16 16 Andrei Popa A. Popa Andrei Popa 1 0 0 0 w 1
17 R1 Daniel Silhan D. Silhan Daniel Silhan 1 1
Bieg 20
  • David Pacalaj w
  • Steven Goret 1
  • Daniel Klima 2
  • Petr Chlupac 3
Bieg 19
  • Tom Brennan 2
  • Jan Macek 0
  • Leon Flint 1
  • Wiktor Lampart 3
Bieg 18
  • Jakub Valković 2
  • Daniel Silhan Taśma Mateusz Świdnicki 1
  • Jan Kvech 3
  • Andrei Popa w
Bieg 17
  • Andriej Rozaliuk 0
  • Marko Lewiszyn 3
  • Norick Bloedorn 2
  • Lukas Fienhage 1
Bieg 16
  • Jakub Valković 0
  • Wiktor Lampart 3
  • Petr Chlupac 1
  • Norick Bloedorn 2
Bieg 15
  • Andrei Popa 0
  • Tom Brennan 3
  • Lukas Fienhage 2
  • David Pacalaj 1
Bieg 14
  • Mateusz Świdnicki 2
  • Leon Flint 1
  • Marko Lewiszyn 3
  • Daniel Klima 0
Bieg 13
  • Jan Kvech 3
  • Jan Macek 2
  • Steven Goret u
  • Andriej Rozaliuk 1
Bieg 12
  • Leon Flint 0
  • Petr Chlupac 2
  • Lukas Fienhage 1
  • Jan Kvech 3
Bieg 11
  • Marko Lewiszyn 3
  • Jakub Valković 0
  • Tom Brennan 2
  • Steven Goret 1
Bieg 10
  • Jan Macek 1
  • David Pacalaj 2
  • Norick Bloedorn 3
  • Mateusz Świdnicki w
Bieg 9
  • Wiktor Lampart 3
  • Andrei Popa 0
  • Andriej Rozaliuk 2
  • Daniel Klima 1
Bieg 8
  • Petr Chlupac 2
  • Marko Lewiszyn 3
  • Jan Macek 1
  • Andrei Popa 0
Bieg 7
  • Daniel Klima 3
  • Norick Bloedorn 0
  • Jan Kvech 2
  • Tom Brennan 1
Bieg 6
  • Steven Goret 1
  • Lukas Fienhage 3
  • Mateusz Świdnicki u
  • Wiktor Lampart 2
Bieg 5
  • Leon Flint 1
  • Andriej Rozaliuk 3
  • David Pacalaj 2
  • Jakub Valković 0
Bieg 4
  • Norick Bloedorn 3
  • Steven Goret 2
  • Andrei Popa 1
  • Leon Flint 0
Bieg 3
  • Lukas Fienhage 3
  • Daniel Klima 2
  • Jakub Valković 1
  • Jan Macek 0
Bieg 2
  • David Pacalaj 0
  • Jan Kvech 3
  • Wiktor Lampart 2
  • Marko Lewiszyn 1
Bieg 1
  • Andriej Rozaliuk 0
  • Mateusz Świdnicki 3
  • Tom Brennan 2
  • Petr Chlupac 1

Relacja na podstawie twitter.com/istatyk

Nadchodzące biegi
Bieg dodatkowy
  • Steven Goret 3
  • David Pacalaj w
  • Mateusz Świdnicki ns
  • Brak zawodnika

Francuz Steven Goret będzie rezerwowym podczas finału w Nagyhalasz. 

Zobacz również
    M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 7 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 3 2 3 3 3 14
    2 8 Marko Lewiszyn M. Lewiszyn Marko Lewiszyn 1 3 3 3 3 13
    3 6 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 2 2 3 3 3 13
    4 15 Norick Bloedorn N. Bloedorn Norick Bloedorn 3 0 3 2 2 10
    5 10 Lukas Fienhage L. Fienhage Lukas Fienhage 3 3 1 2 1 10
    6 3 Tom Brennan T. Brennan Tom Brennan 2 1 2 3 2 10
    7 4 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 1 2 2 1 3 9
    8 11 Daniel Klima D. Klima Daniel Klima 2 3 1 0 2 8
    9 1 Andriej Rozaliuk A. Rozaliuk Andriej Rozaliuk 0 3 2 1 0 6
    10 14 Steven Goret S. Goret Steven Goret 2 1 1 u 1 3 5
    11 2 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 3 u w 2 t ns 5
    12 5 David Pacalaj D. Pacalaj David Pacalaj 0 2 2 1 w w 5
    13 12 Jan Macek J. Macek Jan Macek 0 1 1 2 0 4
    14 9 Jakub Valković J. Valković Jakub Valković 1 0 0 0 2 3
    15 13 Leon Flint L. Flint Leon Flint 0 1 0 1 1 3
    16 16 Andrei Popa A. Popa Andrei Popa 1 0 0 0 w 1
    17 R1 Daniel Silhan D. Silhan Daniel Silhan 1 1
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki IMEJ
    Lokalizacja Divišov
    Stadion Stadion żużlowy w Divisovie
    Sędzia Paweł Słupski
    Data i godzina 01 Sierpnia 2020, 15:00
    Zobacz również