Bieg 15 czas 67.34 sek.
50
3 : 3
40

Musielak wygrał start. Kułakow szybko minął Lebiediewa i ruszył za Musielakiem. Ostatecznie w tumanach kurzu na pierwszym miejscu dojechał Musielak. Zdunek Wybrzeże wygrało 50:40. W dwumeczu 96:84 dla Zdunek Wybrzeża.

1

Gryszpiński wszedł na szczycie pierwszegołuku  pomiędzy dwóch rywali, ale minął go Wojdyło. Na drugim okrążeniu juniora Zdunek Wybrzeża przegonił Milik, ten na chwilę zdołał odbić pozycję, ale jednak Czech wrócił na drugą pozycję. Gryszpińskiego postawiło na trzecim okrążeniu i upadł na tor. Junior Zdunek Wybrzeża wstał o własnych siłach.

W powtórce pewne podwójne zwycięstwo krośnian.

32

Doskonały refleks Pieszczka, który wygrał start, ale został minięty najpierw przez Milika, a po chwili przez Lebiediewa. Milik minął też Kułakowa, ale Rosjanin odbił pozycję. Pasjonująca walka o pierwsze miejsce, ostatecznie wygrał Kułakow. Zdunek Wybrzeże zapewniło sobie zwycięstwo meczowe!

17
10
7
3
4
15:42

Zdunek Wybrzeże zapewniło sobie bonus. Gdańszczanie muszą jeszcze tylko dojeżdżać do mety, żeby wygrać mecz.

29

Jamróg wygrał start i chociaż Szczepaniak jechał z nim w kontakcie, nie dał się minąć. Wśród juniorów zdecydowanie z przodu Szczotka.

12
9
7
7
10
15:38

Wynik dwumeczu: 85:71 dla Zdunek Wybrzeża.

0

Bieg przerwany. Ostrzeżenie dla Musielaka - już ósme w tym meczu. Co ciekawe jeszcze nikt nie miał dwóch ostrzeżeń.

W powtórce Musielak wykazał się znakomitym refleksem, ale obyło się bez ostrzeżenia. Jeszcze na pierwszym okrążeniu Jensen minął Wojdyłę, a na trzecim Musielaka! Fienhage jechał w kontakcie z Wojdyłą, ale nie zdołał go skutecznie minąć.

1

Bieg bez historii. Pewne zwycięstwo Lebiediewa, Rydlewski dojechał daleko za resztą stawki.

21

Doskonały start gdańskiej pary. Pieszczek dojechał pewnie na pierwszym miejscu, na końcu drugiego okrążenia Musielak minął Jensena i miał też ochotę dojechać na pierwszym miejscu. Wychowanek Wybrzeża się jednak nie dał.

1

Gryszpiński dotknął taśmy daszkiem. Powtórka w pełnym składzie. Gryszpiński otrzymał ostrzeżenie - to już siódme ostrzeżenie tego dnia.

Doskonały start Kułakowa, który pewnie wygrał bieg. Gryszpiński na drugim łuku na chwilę minął Musielaka, jednak ten szybko odbił pozycję. Junior Zdunek Wybrzeża do końca naciskał Musielaka.

16

Bieg przerwany. Lebiediew i Pieszczek z ostrzeżeniami.

Motocykl Lebiediewa zdefektował na starcie. Pewne 5:1 dla Zdunek Wybrzeża.

15

Kułakow wygrał start, ale na pięknie po zewnętrznej przejechał Musielak i wyszedł na pierwsze miejsce. Kułakow był bardzo wolny i bronił się przed atakami Szczepaniaka, który nie potrafił jednak przeprowadzić skutecznego ataku.

3

Lebiediew wygrał start i dojechał na pierwszym miejscu. Gruchalski bronił się przed atakami Milika, który minął go na ostatnich metrach.

0

Doskonały start Gruchalskiego, do którego dołączył Gryszpiński. Gdańszczanie jechali parą i nie dali się do siebie zbliżyć. Dopiero na ostatnim okrążeniu Wojdyło zaatakował Gryszpińskiego, nie dał jednak rady.

6

Bieg przerwany. Kułakow ruszał się na starcie. Otrzymał ostrzeżenie, podobnie jak Szczepaniak.

W powtórce najlepszy od startu do mety Kułakow. Gruchalski musiał mocno powalczyć po starcie, ale zdołał minąć Lebiediewa. Łotysz walczył o powrót na drugie miejsce i udało mu się to na trzecim okrążeniu.