Philip Hellstroem-Baengs Rezerwa zwykła za Peter Kildemand
3
Bartosz Curzytek Rezerwa zwykła za Kevin Woelbert
2

To się zdarza niezwykle rzadko! Obaj zawodnicy gości wykluczeni za przekroczenie czasu dwóch minut, ponieważ... pomylili kaski! W powtórce Curzytek wyraźnie z tyłu.

0

Kolejność ustalona po wyjściu z pierwszego wirażu. Curzytek daleko z tyłu.

15:36

Pewnym jest już, że Texom Stal Rzeszów ten mecz wygra. Pytanie, jak dużą przewagę zbudują przed rewanżem w Daugavpils. Czekamy na składy wyścigów nominowanych. Przerwa na równanie toru.

Przerwa dla Worralla.

Ze startu najlepiej Morris, ale popełnił błąd i wyjechał za szeroko. Szybko wykorzystał to Kildemand, a Morris obronił się przed atakami Thorssella.

1

Goście walczą o jak najmniejszy wymiar kary, dlatego za Kostygowa jedzie Worrall. To nie pomogło jednak Łotyszom, mimo że ze startu i po pierwszym wirażu najlepiej Worrall. Na drugim wirażu pierwszego okrążenia wyprzedził go Baengs. A Woelbert próbował atakować i zrobił to skutecznie po zewnętrznej na prostej przeciwległej ostatniego okrążenia.

20

Od startu gospodarze z przodu. Kołodinski próbował atakować Nowaka. Juhl Pedersen dojechał daleko z tyłu. Wyglądało to na jakieś problemy sprzętowe. Texom Stal Rzeszów ma już wygraną w kieszeni!

19

Ze startu wyraźnie lepsi gospodarze, którzy szybko wyszli na podwójne prowadzenie. Kolejne pewne zwycięstwo.

18

Po pierwszym wirażu 4:2, ale szybki Kildemand. Na początku drugiego okrążenia wyprzedził Juhla Pedersena. Później gospodarze wygrali niezagrożeni.

17

Thorssell zaspał nieco na starcie, co wykorzystał Worrall. Kolejność ustalona po wyjściu z pierwszego wirażu.

24
6
16
11
13
14:59

A jak dzisiejsze mecze typowali eksperci? Sprawdźmy!

13

Było spore zamieszanie w pierwszym wirażu, z przodu wyjechał Kildemand, a za nim dwaj goście. Długo jechali na 3:3, ale Nowak wyprzedził Grahna pod koniec trzeciego okrążenia.

11

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Ostrzeżenie dla Jacoba Thorssella.

Kolejność ustalona po wyjściu z pierwszego wirażu, choć Baengs na pierwszym okrążeniu naciskał na Juhla Pedersena. Thorssell ustanowił nowy rekord toru. Poprzedni wynosił 65,11 s i należał do Juhla Pedersena.

8

Kolejność ustalona po wyjściu z pierwszego wirażu. Na ostatnim okrążeniu Kołodinski miał problemy z opanowaniem motocykla na pierwszym wirażu.

7

Gospodarze lepiej ze startu, ale dosyć szybko na drugie miejsce przeszedł Kołodinski. Łotysz do samego końca atakował Kildemanda i przegrał minimalnie.

5

Po pierwszym wirażu było 4:2, ale Thorssell wyprzedził Morrisa na początku trzeciego okrążenia.

4

Bieg przerwany. Matjuszonok zanotował upadek na drugim wirażu pierwszego okrążenia, jadąc na trzeciej pozycji. W momencie zdarzenia prowadził Hellstroem-Baengs i było 3:3. Łotysz wykluczony, ale zdolny do dalszej jazdy.

Ze startu najlepiej Hellstroem-Baengs i Grahn, ale zawodnik gości pojechał za szeroko, co na wyjściu z pierwszego wirażu wykorzystał Curzytek.

53
22
20
11
13
14:12

Przerwa dla Gustava Grahna. W tym czasie na tor wyjechała polewaczka (fot. Stanisław Wrona / WP SportoweFakty).

0

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Ostrzeżenie dla Woelberta.

Taśma Worrala. W jego miejsce Grahn.

Kolejność ustalona po wyjściu z pierwszego wirażu, choć Woelbert do końca atakował Juhla Pedersena.

43
21
12
12
21
15:52

Przerwa dla rzeszowskich juniorów. A z trybun stadionu ten mecz ogląda około 3 500 widzów.

1
czas Start
13:58

Zakończyła się prezentacja i już za chwilę zaczynamy rywalizację Texom Stali Rzeszów z Optibet Lokomotivem Daugavpils.

3
2
1
13:54

Prezentacja w Rzeszowie (fot. Stanisław Wrona / WP SportoweFakty).