2 Marcin Jędrzejewski 2 1 0 0 1 4
3 Mikkel Bech 1 2 2 3 2 10
4 Szymon Woźniak 0 0 1 2 1 4
Bieg 20

Okoniewski wykluczony za przekroczenie limitu 2 minut. Buczkowski na dystansie wyprzedził Miśkowiaka.

Bieg 19

Bieg bez emocji. Pewne zwycięstwo Jeleniewskiego.

Bieg 18

Na pierwszym łuku było ciasno i na tor upadł Baliński. Powtórka odbędzie się w pełnej obsadzie. Baliński w niej jednak nie wystąpi, bowiem został wykluczony za przekroczenie limitu 2 minut.

Bieg 17

Kościuch do końca atakował Trzensioka, ale bez efektu. Puszakowski na pierwszym łuku zanotował upadek, ale szybko się podniósł i zszedł z toru bez konieczności przerywania wyścigu.

Bieg 16

Ułamek na pierwszym łuku starał się przedrzeć na czoło stawki, ale spadł na ostatni miejsce. Okoniewski do samego końca atakował Jeleniewskiego. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Marta Półtorak nie skreśla Tomasza Golloba. "Mogłabym mu zaufać"

Bieg 15

Miśkowiak na drugim łuku wyprzedził Puszakowskiego, a następnie pognał do mety po 3 punkty.

Bieg 14

Bech na pierwszym łuku poszerzył tor jazdy i wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał już do mety.

Bieg 13

Pieszczek wygrał z dużą przewagą.

Bieg 12

Jeleniewski na drugim łuku drugiego okrążenia wyprzedził Lebiediewa. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Kontaktowały się ze mną trzy kluby - rozmowa z Bjarne Pedersenem, zawodnikiem Carbonu Startu

Bieg 11

Buczkowski próbował atakować po zewnętrznej Balińskiego, ale bez efektu. Miśkowiak zanotował defekt jadąc na czwartej pozycji.

Bieg 10

Ułamek odpierał ataki Kościucha, który z kolei musiał uważać na Becha. Duńczyk na ostatnim łuku pojechał szerzej i dzięki temu udało mu się wyprzedzić "Norbiego".

Bieg 9

W pierwszym łuku upadł Dolny. Powtórka odbędzie się w czteroosobowej obsadzie. W tej Okoniewski wygrał z dużą przewagą, a Dolny na dystansie wyprzedził Woźniaka. Puszakowski miał defekt jadąc na czwartej pozycji.

Bieg 8

Jeleniewski atakiem przy krawężniku na trzecim okrążeniu wyprzedził Woźniaka. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Gollob, Walasek lub Holta w Ostrowie? Nie potwierdzam, nie zaprzeczam - rozmowa z Mirosławem Wodniczakiem

Bieg 7

Tym razem Okoniewski nie miał już tak dobrego startu i do mety dojechał na ostatnim miejscu. Bech na dystansie uporał się z Pieszczkiem.

Bieg 6

Buczkowski atakiem przy bandzie na pierwszym łuku wyszedł na prowadzenie i nie oddał go już do końca wyścigu.

Bieg 5

Ułamek nie miał najmniejszych problemów z odniesieniem zwycięstwa. Nowak początkowo jechał drugi, ale najpierw wyprzedził go Dolny, a na mecie jego wyczyn powtórzył Jędrzejewski.

Bieg 4

Dobry start Becha, ale Puszakowski poszerzył jego tor jazdy na pierwszym łuku i wyszedł na prowadzenie. Jeleniewski zanotował defekt na czwartym miejscu. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Zobacz galerię z gorącymi podprowadzającymi!

Bieg 3

Ułamek skopiował wyczyn Okoniewskiego z poprzedniego wyścigu. Lebiediew na drugim łuku wszedł pod łokieć Miśkowiakowi i go wyprzedził.

Bieg 2

W pierwszym łuku było ciasno i na tor upadł Baliński. Zawodnik na szczęście wstał o własnych siłach i weźmie udział w powtórce, z której sędzia nikogo nie wykluczył. W tej atomowy start i bezapelacyjne zwycięstwo zanotował Okoniewski.

Bieg 1

Dolny przedarł się na pierwszym łuku na prowadzenie, ale szybko spadł na trzecie miejsce. Buczkowski gdy go wyprzedził nie miał problemów z dowiezieniem do mety 3 punktów.

16:45 - zawodnicy wyjechali do 1. biegu.

16:40 - na prezentacji poinformowano, że kontrakty z klubem przedłużyli Rafał Okoniewski i Daniel Jeleniewski!

16:25 - rozpoczyna się prezentacja.

16:20 - w wyścigu legend zwyciężył Piotr Markuszewski przed Robertem Kempińskim, Lechem Kędziorą i Janem Szydlikiem.

16:00 - na stadionie jest już ok. 1000 osób. Temperatura oscyluje w granicach 3 stopni Celsjusza.

14:55 - za Rune Holtę wystąpi Mike Trzensiok. Norweg z polskim paszportem w sobotę poinformował, że ma 40 stopni gorączki i nie może przyjechać do Grudziądza.

-> Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy - do wyboru trzy poziomy trudności!