Bieg 15
37
2 : 4
35

Losy wyścigu rozstrzygnęły się już na pierwszym łuku. Punkt bonusowy za lepszy wynik w dwumeczu powędrował na konto KMŻ Motoru Lublin.

Bieg 14
35
1 : 5
31

Pewna wygrana Thoernbloma. Rempała na mecie był o długość motocykla za Pulczyńskiego.

Bieg 13
34
5 : 1
26

Pewne zwycięstwo Chrzanowskiego. Fierlej na drugim łuku uporał się z Pulczyńskim. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Tomasz Gollob: W SEC chcą jeździć wszyscy. Z SGP niektórzy rezygnują

Bieg 12
29
2 : 4
25

Lahti wygrał z dużą przewagą. Portas do końca atakował Wawrzyniaka.

3

Busch dotknął taśmy. W jego miejsce Kamil Wieczorek. Mimo dobrego startu Rempały na wyjściu z pierwszego łuku Lahti i Dryml minęli go.

Bieg 10
26
3 : 3
16

Rempała zanotował defekt na trzeciej pozycji na ostatnim okrążeniu. Przerwa na kosmetykę toru. Co ciekawe Marcin Rempała w tym sezonie z wyjątkiem jednego meczu, notował defekty na punktowanych pozycjach.

-> "W ogniu pytań". Łukasz Sady: Na tę chwilę nie mamy znaczących zaległości

Bieg 9
23
5 : 1
13

Fierlej na pierwszym okrążeniu przedarł się z czwartego miejsca na drugie. Zawodnicy z Lublina zamiast skupić się na pogoni za krośnianami, to walczyli między sobą o punkt.

Bieg 7
18
4 : 2
12

Fierlej na pierwszym łuku wypchnął Drymla, a na manewrze tym skorzystał Rempała, który przedarł się na drugie miejsce. Czech jednak szybko minął Rempałę, a następnie atakował Fierleja. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Czy rozpoznajesz tych żużlowców? Zapraszamy do wzięcia udziału w niedzielnym foto quizie!

Bieg 6
14
3 : 3
10

Busch przez dwa okrążenia atakował Thoernbloma i jednocześnie bronił się przed Pulczyńskim. Niemiec wyprzedził Szweda na trzecim okrążeniu.

Bieg 4
11
4 : 2
7

Dryml szybko uporał się z Kamilem Wieczorkiem. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Zobacz GALERIĘ z podprowadzającymi podczas meczów 7. kolejki i nie tylko!

Bieg 2
7
4 : 2
5

Kamil Wieczorek wygrał z dużą przewagą. Portas na drugim łuku minął Wawrzyniaka i do końca atakował Mateusza Wieczorka. Na mecie nieznacznie lepszy był jeździec KMŻ Motoru Lublin.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Pewna wygrana Lahtiego. Mazur do końca kąsał Rempałę, ale nie był w stanie przeprowadzić skutecznego ataku.

16:13 - koniec prezentacji.

16:09 - zawody rozegrane zostaną według I zestawu startowego.

16:06 - początek prezentacji.

15:59 - na trybunach około 1 500 widzów.

15:55 - koniec próby toru.

15:45 - rozpoczęła się próba toru. Udział w niej biorą Busch, M. Rempała, Dryml i Pulczyński.

15:44 - na stadionie zameldowała się już grupa kibiców z Lublina.

15:32 - warunki atmosferyczne w Krośnie coraz lepsze. Niebo zaczęło się delikatnie przejaśniać.

15:24 - w Krośnie już nie pada.

15:19 - sprawdziły się prognozy synoptyków. W Krośnie zaczęło padać i grzmieć.

15:15 - w próbie toru udział wezmą Busch, M. Rempała, Dryml i Pulczyński.

15:07 - składy potwierdzone. W zespole z Lublina jako gość pojedzie Marcin Wawrzyniak.

15:02 - w Krośnie niebo zachmurzone, a synoptycy zapowiadają burzę. Póki co jednak nad stadionem nie spadła ani jedna kropla deszczu, ale mocno wieje. Na trybunach niewielu kibiców.

14:10 - nad Krosno nadciągają ciemne chmury.

13:51 - w pierwszym meczu obu drużyn KMŻ Motor Lublin wygrał 45:44.

12:50 - skład KSM Krosno potwierdzony. Za Dawida Stachyrę pojedzie Tomasz Chrzanowski. Po raz trzeci w tym sezonie drużynę Wilków gościnnie wspomoże Kamil Wieczorek z ŻKS ROW Rybnik.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?