14 4 Wojciech Lisiecki 0 0 1 1 1 3
15 6 Geert Bruinsma 0 1 0 0 0 1
16 10 Bartosz Świącik u 0 0 0 0 0
Bieg 20

Kolejność ustalona po starcie. Odbędzie się dodatkowy bieg o trzecie miejsce pomiędzy Musielakiem a Pieszczkiem.

Pieszczek wykluczony z powtórki wyścigu. Tym samym zwycięzcą turnieju został Sebastian Ułamek.

Groźny karambol na drugim łuku. Na tor upadli wszyscy zawodnicy. Zdecydowany atak Pieszczka na Polisa. Pieszczek nie opanował jednak motocykla i jadący za nim Polis nie zdołał go ominąć. Lisiecki i Borowicz również upadli. Dwie karetki na torze, ale zawodnicy wstali o własnych siłach.

Bieg 19

Jedna z najciekawszych gonitw dzisiejszych zawodów. Jeleniewski wyprzedził Dróżdża, jednak do końca odpierał ataki młodszego rywala. Juniora Betard Sparty zaciekle ścigał do końca Trojanowski.

Bieg 18

Na drugim wirażu pierwszego okrążenia Woźniak śmiałym atakiem wyprzedził Czaję.

Bieg 17

Musielak niezagrożony od startu do mety.

Bieg 16

Kolejny wyścig bez emocji i walki na dystansie. Łęgowik triumfował ze sporą przewagą nad drugim Lyagerem.

Przerwa na równanie nawierzchni.

Bieg 14

Pewna wygrana Trojanowskiego.

Bieg 13

Pieszczek do końca atakował Jeleniewskiego.

Wyścig przerwany. Na wejściu w drugi łuk pierwszego okrążenia upadek zanotował Czaja, walczący o pierwsze miejsce z Pieszczkiem. Arbiter podjął decyzję o wykluczeniu zawodnika Eko-Dir Włókniarza.

Bieg 12

Bardzo duże różnice między zawodnikami.

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 11

Ładna walka Pieszczka i Musielaka na pierwszym okrążeniu. Dalsza część biegu bez emocji.

Bieg 10

Woźniak do samej mety atakował Polisa. Defekt Łęgowika na ostatnim miejscu.

Bieg przerwany, nierówny start. Ostrzeżenie otrzymał Polis. Powtórka w pełnej obsadzie.

Bieg 9

Kolejność ustalona tuż po starcie.

Bieg 8

Jeleniewski z biegiem czasu zbliżał się do Ułamka i do końca go atakował.

Przerwa na równanie toru.

Bieg 7

Triumf Dróżdża z ogromną przewagę nad rywalami. Na dystansie Łęgowik minął Czaję.

Bieg 6

Kolejny wyścig bez większych emocji. Duże różnice między zawodnikami.

Bieg 5

Wygrana Trojanowskiego z bardzo dużą przewagą.

Bieg 4

Bieg bez historii. Zawodnik Ekantor.pl Falubazu pokonał miejscowych zawodników.

Bieg 3

Lyager do końca atakował Borowicza. Świącik upadł na ostatnim okrążeniu, jadąc na ostatnim miejscu.

Bieg 2

Czaja na trzecim okrążeniu wyprzedził Polisa.

Bieg 1

Najlepiej ze startu Gruchalski, ale na drugim łuku pierwszego okrążenia spadł na trzecie miejsce.

14:00 - podczas prezentacji minutą ciszy uczczono pamięć zmarłych Bronisława Idzikowskiego, Marka Czernego i Krystiana Rempały.

13:55 - rozpoczęła się prezentacja zawodników. Na trybunach około 1000 widzów.

13:25 - na liście startowej doszło do dwóch zmian. Pod numerem czwartym za Tomasa H. Jonassona wystąpi Wojciech Lisiecki, natomiast z numerem szóstym w miejsce Nicolaia Klindta wystartuje Geert Bruinsma.

13:00 - w Częstochowie słonecznie, temperatura około 20 stopni Celsjusza. Zawody są niezagrożone.

Przed rokiem w Memoriale Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego zwyciężył Mateusz Szczepaniak. Miejsca na podium zajęli również Rune Holta i Artur Czaja.

Bieg dodatkowy o 3. miejsce

Musielak wygrał start, zdołał założyć się na rywala i pomknął do mety po zwycięstwo.