WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Runda kwalifikacyjna DPŚ w Rydze
Reprezentacja Włoch Włochy Reprezentacja Włoch 13
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Paco Castagna P. Castagna Paco Castagna 1 1 0 - 1 3
2 Daniele Tessari D. Tessari Daniele Tessari 0 0 2 0 2 4
3 Guglielmo Franchetti G. Franchetti Guglielmo Franchetti 2 0 1 1 1 1 6
4 Alessandro Milanese A. Milanese Alessandro Milanese 0 0 0 0 0 0
Reprezentacja Łotwy Łotwa Reprezentacja Łotwy 52
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Maksim Bogdanow M. Bogdanow Maksim Bogdanow 2 3 3 2 3 13
2 Kjastas Puodżuks K. Puodżuks Kjastas Puodżuks 3 2 3 3 3 14
3 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 3 3 3 3 3 15
4 Jewgienij Kostygow J. Kostygow Jewgienij Kostygow 1 3 3 3 0 10
Francja Reprezentacja Francji 36
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 David Bellego D. Bellego David Bellego 3 3 2 6 3 17
2 Mathieu Tresarrieu M. Tresarrieu Mathieu Tresarrieu 2 1 1 2 2 8
3 Stephane Tresarrieu S. Tresarrieu Stephane Tresarrieu 1 0 0 - t 1
4 Jordan Dubernard J. Dubernard Jordan Dubernard - - - 0 - 0
5 Dimitri Berge D. Berge Dimitri Berge 3 2 1 2 2 10
Reprezentacja Niemiec Niemcy Reprezentacja Niemiec 24
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Rene Deddens R. Deddens Rene Deddens 0 1 2 0 0 3
2 Ronny Weis R. Weis Ronny Weis 1 2 0 1 1 5
3 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 2 2 4 1 2 11
4 Richard Geyer R. Geyer Richard Geyer 0 1 1 2 1 5
Bieg 20
  • David Bellego 3
  • Paco Castagna 1
  • Jewgienij Kostygow 0
  • Kai Huckenbeck 2
Końcowa klasyfikacja:
1. Łotwa - 52 pkt.
2. Francja - 36 pkt.
3. Niemcy - 24 pkt.
4. Włochy - 13 pkt.
Bieg 19
  • Guglielmo Franchetti 1
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Rene Deddens 0
  • Mathieu Tresarrieu 2
Bieg 18
  • Kjastas Puodżuks 3
  • Ronny Weis 1
  • Stephane Tresarrieu t
  • Daniele Tessari 2
Bieg 17
  • Richard Geyer 1
  • Dimitri Berge Rezerwa zwykła za Jordan Dubernard 2
  • Alessandro Milanese 0
  • Maksim Bogdanow 3
Bieg 16
  • Guglielmo Franchetti Rezerwa taktyczna za Paco Castagna 1
  • Rene Deddens 0
  • Maksim Bogdanow 2
  • David Bellego Joker 6
Po czterech seriach klasyfikacja wygląda następująco:
1. Łotwa - 43 pkt.
2. Francja - 29 pkt.
3. Niemcy - 20 pkt.
4. Włochy - 9 pkt.

Łotysze są już pewni awansu.
Bieg 15
  • Mathieu Tresarrieu 2
  • Daniele Tessari 0
  • Ronny Weis 1
  • Kjastas Puodżuks 3
Bieg 14
  • Alessandro Milanese 0
  • Kai Huckenbeck 1
  • Dimitri Berge Rezerwa zwykła za Stephane Tresarrieu 2
  • Andrzej Lebiediew 3
Bieg 13
  • Richard Geyer 2
  • Jewgienij Kostygow 3
  • Guglielmo Franchetti 1
  • Jordan Dubernard 0
Bieg 12
  • Kai Huckenbeck Joker 4
  • Kjastas Puodżuks 3
  • Dimitri Berge Rezerwa zwykła za Jordan Dubernard 1
  • Paco Castagna 0
Bieg 11
  • Maksim Bogdanow 3
  • Stephane Tresarrieu 0
  • Daniele Tessari 2
  • Richard Geyer 1
Bieg 10
  • Ronny Weis 0
  • Andrzej Lebiediew 3
  • David Bellego 2
  • Guglielmo Franchetti 1
Bieg 9
  • Jewgienij Kostygow 3
  • Alessandro Milanese 0
  • Mathieu Tresarrieu 1
  • Rene Deddens 2
Bieg 8
  • Stephane Tresarrieu 0
  • Ronny Weis 2
  • Paco Castagna 1
  • Jewgienij Kostygow 3
Bieg 7
  • Rene Deddens 1
  • Dimitri Berge Rezerwa zwykła za Jordan Dubernard 2
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Daniele Tessari 0
Bieg 6
  • Guglielmo Franchetti 0
  • Mathieu Tresarrieu 1
  • Kai Huckenbeck 2
  • Maksim Bogdanow 3
Bieg 5
  • David Bellego 3
  • Richard Geyer 1
  • Kjastas Puodżuks 2
  • Alessandro Milanese 0
Bieg 4
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Paco Castagna 1
  • Richard Geyer 0
  • Mathieu Tresarrieu 2
Bieg 3
  • Daniele Tessari 0
  • David Bellego 3
  • Jewgienij Kostygow 1
  • Kai Huckenbeck 2
Bieg 2
  • Kjastas Puodżuks 3
  • Guglielmo Franchetti 2
  • Rene Deddens 0
  • Stephane Tresarrieu 1
Bieg 1
  • Dimitri Berge Rezerwa zwykła za Jordan Dubernard 3
  • Maksim Bogdanow 2
  • Alessandro Milanese 0
  • Ronny Weis 1
Godz. 15:00: Rozpoczęła się prezentacja zawodników.

Godz. 14:50: Przypomnijmy, że zwycięzca tej rundy awansuje do półfinału, który odbędzie się 4 lipca w Vastervik.

Godz. 14:40: Kolejne problemy Niemców. Do Rygi nie dojedzie Erik Riss, którego bus po drodze miał wypadek. Szczegóły jak na razie nie są jednak znane.

Godz. 14:35: W Rydze dobra pogoda, zawody niezagrożone.

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Włochy Reprezentacja Włoch 13
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Paco Castagna P. Castagna Paco Castagna 1 1 0 - 1 3
    2 Daniele Tessari D. Tessari Daniele Tessari 0 0 2 0 2 4
    3 Guglielmo Franchetti G. Franchetti Guglielmo Franchetti 2 0 1 1 1 1 6
    4 Alessandro Milanese A. Milanese Alessandro Milanese 0 0 0 0 0 0
    Łotwa Reprezentacja Łotwy 52
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Maksim Bogdanow M. Bogdanow Maksim Bogdanow 2 3 3 2 3 13
    2 Kjastas Puodżuks K. Puodżuks Kjastas Puodżuks 3 2 3 3 3 14
    3 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 3 3 3 3 3 15
    4 Jewgienij Kostygow J. Kostygow Jewgienij Kostygow 1 3 3 3 0 10
    Francja Reprezentacja Francji 36
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 David Bellego D. Bellego David Bellego 3 3 2 6 3 17
    2 Mathieu Tresarrieu M. Tresarrieu Mathieu Tresarrieu 2 1 1 2 2 8
    3 Stephane Tresarrieu S. Tresarrieu Stephane Tresarrieu 1 0 0 - t 1
    4 Jordan Dubernard J. Dubernard Jordan Dubernard - - - 0 - 0
    5 Dimitri Berge D. Berge Dimitri Berge 3 2 1 2 2 10
    Niemcy Reprezentacja Niemiec 24
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Rene Deddens R. Deddens Rene Deddens 0 1 2 0 0 3
    2 Ronny Weis R. Weis Ronny Weis 1 2 0 1 1 5
    3 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 2 2 4 1 2 11
    4 Richard Geyer R. Geyer Richard Geyer 0 1 1 2 1 5