Instagram / Na zdjęciu: Mia McClenaghan

Mogą mu tylko pozazdrościć. Piękna partnerka pociesza reprezentanta Anglii po finale Euro 2020

KW

Niektórzy cieszą się z tego, że turniej Euro 2020 dobiegł końca. W tym gronie jest piękna absolwentka prawa Mia McClenaghan, która w sieci zdradziła, że bardzo tęskni za gwiazdą Chelsea. Poznajcie partnerkę Reece'a Jamesa.

Wielka porażka w finale

Finał Euro 2020 (turniej zorganizowany w 2021 roku z powodu pandemii koronawirusa) dostarczył ogromnych emocji. Lepiej zaczęli Anglicy, którzy już po dwóch minutach prowadzili 1:0. Gola strzelił Luke Shaw. W drugiej połowie do głosu doszli Włosi, którzy zaczęli szturmować bramkę Jordana Pickforda. W 67. minucie gola strzelił Leonardo Bonucci. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W nich lepsi okazali się Włosi, którzy wygrali serię "jedenastek" 3:2.

Trener Włochów we łzach! Podsumował swoich piłkarzy jednym słowem
Euro 2020: zaskakujące rozstrzygnięcie w walce o koronę króla strzelców

[nextpage]

Piękna partnerka czeka

Są osoby, które cieszą się z faktu, że turniej w końcu dobiegł końca. W tym gronie jest Mia McClenaghan, która w sieci zdradziła, że bardzo tęskni za Reece'em Jamesem, gwiazdą Chelsea FC.

[nextpage]

Były obawy

Przed Euro 2020 jedną z głównych debat wokół reprezentacji Anglii było to, czy Reece James zostanie włączony do składu. Anglicy mają mnóstwo opcji na prawej stronie obrony, w tym m.in. Trent Alexander Arnold z Liverpoolu, który wycofał się z powodu kontuzji. James znalazł się w kadrze, ale pierwszym wyborem na pozycji był Kyle Walker.