Materiały prasowe / Paweł Jakubowski / Na zdjęciu: Futsaliści Constractu Lubawa

Kanonada na koniec kolejki. Wicelider Fogo Futsal Ekstraklasy przegrał

Michał Piegza

W Lubawie zakończyła się 26. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy. W spotkaniu Constractu z GI Malepszy Arth Soft padło trzynaście bramek.

To była piękna reklama Fogo Futsal Ekstraklasy. W meczu kończącym 26. kolejkę niespodziewanie górą goście.

W trwającym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy transmisje meczów do zobaczenia w Pilot WP!

Po niedzielnym remisie Rekordu w Białymstoku wicelider ligi Constract ponownie odzyskał nadzieję na zajęcie 1. miejsca przed play-off. Jednym z warunków było pokonanie leszczynian.

Goście są już pewni występu w play-off i muszą się jeszcze trochę postarać, aby zakończyć fazę zasadniczą na 4. pozycji. W poniedziałek uczynili duży krok ku temu.

Już do przerwy kibice zobaczyli w Lubawie osiem bramki. Leszczynianie prowadzili 5:3. Gospodarzom udało się wyrównać, ale końcówka należała do GI Malepszy Arth Soft. Najpierw po błędzie bramkarza gola zdobył Yvaaldo Gomes, a w ostatniej minucie do pustej bramki trafiał Rajmund Siecla.

Constract Lubawa - GI Malepszy Arth Soft Leszno 5:8 (3:5)
Lopes 9', Lemos 11', 30', Kriezel 20', Raszkowski 31' - Firańczyk 8', Konopacki 14', Świtoń 16', Kąkol 18', Douglas 19', Gomes 36', Siecla 40', 40'

Następna kolejka rozpocznie się w piątek, mecze rozgrywane będą także w sobotę. Spotkania ligowe na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie Pilot WP.