Newspix / MACIEJ GILEWSKI / Na zdjęciu: boisko do gry w futsal

Futsal: Clearex Chorzów uratował punkt

Michał Piegza

W czwartek w Wieliczce, w zaległym meczu zamykającym tabelęm zespół MKF Solne Miasto w ostatnich sekundach stracił wygraną w pojedynku z Clearexem Chorzów. Mecz zakończył się remisem 3:3.

Sporo emocji przeżyli kibice obecni na meczu w Wieliczce. W zaległym pojedynku ostatnia w tabeli drużyna MKF-u stawiła duży opór notującemu ostatnio serię wygranych Cleareksowi.

Do przerwy 1:0 prowadzili goście. Po zmianie stron gracze z Wieliczki doprowadzili do wyrównania, ale chorzowianie ponownie wyszli na prowadzenie.

Najciekawiej było w ostatnich dziesięciu minutach. Najpierw gospodarze zdobyli dwie bramki i byli blisko zwycięstwa. Goście walczyli do końca i doprowadzili do wyrównania na dziesięć sekund przed końcową syreną.

MKF Solne Miasto Wieliczka - Clearex Chorzów 3:3 (0:1)