Newspix / Grzesiek Jedrzejewski / 058sport.pl / Na zdjęciu: reprezentacja Polski w futsalu

Futsal: druga porażka z Brazylią

Michał Piegza

Niespodzianki nie było. W drugim meczu towarzyskim reprezentacja Polski w futsalu 2:7 przegrała w Bydgoszczy z Brazylią. W niedzielę Canarinhos wygrali 5:1.

Nie udało się zrewanżować reprezentacji Polski w futsalu jednej z najlepszych drużyn świata, Brazylii. Po wygranej Canarinhos w Koszalinie 5:1, w Bydgoszczy zespół z Ameryki Południowej zwyciężył 7:2.

Potyczka świetnie rozpoczęła się dla Biało-Czerwonych, którzy w 4. minucie objęli prowadzenie. Radość Polaków trwała krótko. Rywale szybko wyrównali, a chwilę przed przerwą trafili na 1:2. W drugiej odsłonie wyższość Canarinhos nie podlegała dyskusji. Goście ostatecznie zwyciężyli 7:2.

Polska - Brazylia 2:7 (1:2)
Gładczak 4', Zastawnik 28' - Gadeia 8', Łopuch (sam.) 19', Japones 24', Bateria 26', Ferrao 30', 31', Araujo 32'

Skład reprezentacji Polski: Michał Kałuża, Bartłomiej Nawrat - Piotr Łopuch, Mikołaj Zastawnik, Tomasz Lutecki, Tomasz Kriezel, Michał Kubik, Karol Czyszek, Dominik Wilk, Robert Gładczak, Dominik Solecki, Sebastian Leszczak, Michał Marek, Sebastian Grubalski.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)