WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Michał Sokołowski

Sokołowski dał się we znaki byłemu pracodawcy

Patryk Pankowiak

Bardzo udany występ ma za sobą skrzydłowy reprezentacji Polski Michał Sokołowski. Drużyna Basket Napoli, prowadzona przez selekcjonera naszej kadry Igora Milicicia, pokonała w niedzielę Treviso 79:76.

Jest kolejne, już szóste zwycięstwo Basket Napoli w tym sezonie włoskiej ekstraklasy.

Drużyna, którą prowadzi selekcjoner kadry Polski koszykarzy, Igor Milicić w niedzielę po zaciętym spotkaniu pokonała ekipę Treviso 79:76.

Goście odwrócili losy meczu w czwartej kwarcie, wygrywając tę odsłonę 23:15. Duży udział w sukcesie Napoli miał też Michał Sokołowski.

30-latek dał się we znaki byłemu pracodawcy. Sokołowski w 36 minut, które spędził na parkiecie, skompletował double-double - miał 11 punktów i 13 zbiórek.

Drużyna z Neapolu legitymuje się aktualnie bilansem 6-2 i plasuje na wysokim, piątym miejscu. Ustępuje tylko takim ekipom, jak  Germani Basket Brescia, Umana Reyer Wenecja, Dolomiti Energia Trento i Virtus Segafredo Bolonia.