Sparingowo: Chelsea strzeliła osiem goli

Bartosz Zimkowski

Aż 8:1 wygrała Chelsea Londyn w sparingowym meczu rozegranym w Indonezji. Stadion był wypełniony do ostatniego miejsca i spotkanie zobaczyło na żywo aż 88 tysięcy kibiców.

W nieco rezerwowym składzie Chelsea Londyn rozpoczęła pojedynek z Indonezją. Jednak od początku podopieczni Jose Mourinho dominowali zdecydowanie, ale pierwszą bramkę zdobyli dopiero w 22. minucie, gdy Eden Hazard wykorzystał rzut karny. Worek z golami otworzył się i do przerwy padły jeszcze trzy kolejne.

W przerwie portugalski trener dokonał kilku zmian. Na boisku pojawił się m.in. Romelu Lukaku, który w przedsezonowych meczach imponuje skutecznością. Na razie wydaje się być pewniakiem do podstawowego składu The Blues. Przeciwko Indonezji dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a londyńczycy wygrali w sumie aż 8:1.

Indonezja - Chelsea 1:8 (0:4)
0:1 - Hazard (k.) 22'
0:2 - Ramires 30'