Rodzi się nowa gwiazda na Camp Nou? Zobacz wszystkie bramki Barcy! (wideo)

Igor Kubiak

W wyniku licznych kontuzji w kadrze FC Barcelony na mecz z Granadą znalazł się 17-latek, który dostał kilka minut na pokazanie swoich umiejętności. Jedną piękną akcję ma już za sobą!

Adama Traore w tym roku przebojem dostał się do drugiej drużyny FC Barcelony. 17-letni napastnik z malijskimi korzeniami w wyniku wielu kontuzji w pierwszej kadrze niespodziewanie dostał powołanie również od trenera pierwszej ekipy - Gerardo Martino. W starciu z Granadą CF pojawił się na boisku w 83 minucie i popisał się jednym świetnym rajdem, podczas którego minął trzech rywali!

Ostatecznie Barca wygrała 4:0, a na listę strzelców wpisali się Andres Iniesta, Cesc Fabregas, Alexis Sanchez oraz Pedro Rodriguez.

FC Barcelona - Granada CF 4:0 (2:0)
1:0 - Iniesta (k.) 20'
2:0 - Fabregas (k.) 40'
3:0 - Sanchez 71'
4:0 - Pedro 90'