Puchar Ligi: Występy Radosława Majewskiego, Bartosza Białkowskiego oraz Tomasza Cywki

Bartosz Zimkowski

We wtorek rozegrano w Anglii pierwszą rundę Pucharu Ligi. Tylko Radosław Majewski z polskich piłkarzy awansował do dalszej fazy.

Radosław Majewski w weekend zadebiutował w barwach Huddersfield Town, jednak tym razem usiadł na ławce rezerwowych w pojedynku z Chesterfield. Na boisku zameldował się w 66. minucie, gdy jego drużyna przegrywała 1:2. Hudd's zdołało doprowadzić do dogrywki, a w niej zdobyło dwie bramki i wygrało 5:3.

Debiut w bramce Ipswich Town zaliczył Bartosz Białkowski. Jego klub mierzył się na wyjeździe z Crawley Town i po regulaminowym czasie był bezbramkowy remis. W dogrywce gospodarze zdobyli zwycięską bramkę i awansowali do drugiej rundy.

Całe spotkanie w Blackpool FC rozegrał Tomasz Cywka. Jego drużyna przegrała jednak ze Shrewsbury 0:1.