Kamil Jakubowski: Lepiej nam idzie z drużynami z górnej półki

Artur Długosz

Piłkarze Stali Stalowa Wola w ostatniej kolejce zremisowali w Pruszkowie ze Zniczem w meczu na szczycie II-ligowych rozgrywek. Teraz przed zielono-czarnymi trudne spotkanie z Górnikiem w Wałbrzychu.

W rundzie jesiennej Kamil Jakubowski reprezentował barwy III-ligowej Stali Rzeszów. Do Stalowej Woli 21-letni pomocnik trafił w ramach półrocznego wypożyczenia. W trakcie zimowego okresu transferowego priorytetem działaczy Stalówki było sprowadzenie wartościowego młodzieżowca. Ich wybór padł właśnie na Jakubowskiego, który w każdym kolejnym spotkaniu odpłaca się za kredyt zaufania jakim go obdarzono.

W ostatniej kolejce Stal Stalowa Wola zremisowała w Pruszkowie ze Zniczem. Gol dla zielono-czarnych padł po asyście właśnie Jakubowskiego. - To był ciężki mecz. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie wyglądała za dobrze. Cieszymy się z remisu, bo wiadomo, lepiej wywieźć z ciężkiego terenu jeden punkt, niż nie mieć nic - skomentował piłkarz. - Na pewno III liga od II się różni - fizycznie, taktycznie. Jest cięższa - dodał piłkarz nawiązując do poprzedniej rundy.

Stal w Pruszkowie przegrywała, lecz zdołała doprowadzić do wyrównania. - Ostatnie mecze pokazują, że tak to wygląda - jest problem z naszym początkiem, bo my zaczynamy grać od 15. minuty jak z Energetykiem w poprzednim spotkaniu. Teraz też tak było. Przespana ta pierwsza połowa, na drugą wyszliśmy z determinacją. Udało się, mamy 1:1 - skomentował skrzydłowy.

Teraz przed podopiecznymi Jaromira Wieprzęcia wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Wałbrzych. - Mecz z Nadwiślanem Góra pokazał, że zdecydowanie lepiej nam idzie z drużynami z górnej półki. Teraz przed nami spotkanie z Górnikiem Wałbrzych i na pewno podejdziemy do tego meczu z zamiarem zdobycia trzech punktów. Po to tam jedziemy. Nie będę mówił, że nie, bo chcemy wygrywać i piąć się w tabeli - podsumował Jakubowski.
Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!