Sparingowo: Ruch Chorzów pokonał GKS Tychy

Michał Piegza

Kilkanaście godzin po zremisowanym 0:0 meczu Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin piłkarze Ruchu, którzy w spotkaniu zagrali mniej niż 45 minut zmierzyli się w Tychach z GKS-em. Niebiescy wygrali 1:0.

Ruch Chorzów pokonał w Tychach II-ligowy GKS 1:0. Jedynego gola w meczu zdobył chwilę po zmianie stron Adam Setla. W składzie Niebieskich pojawili się zawodnicy, którzy w piątkowym ligowym pojedynku z KGHM Zagłębiem Lubin zagrali krócej niż 45 minut.

Szkoleniowcy Ruchu w spotkaniu testowali słowackiego stopera Davida Berezny'ego. W pierwszej części meczu urazu doznał inny obrońca chorzowian Mateusz Cichocki.

GKS Tychy - Ruch Chorzów 0:1 (0:0)
0:1 - Setla 46'

GKS Tychy: Marek Igaz - Mateusz Grzybek, Daniel Tanżyna, Seweryn Gancarczyk, Maciej Mańka - Bartosz Rutkowski, Stepan Hirskij, Michał Glanowski (46' Łukasz Grzeszczyk), Mateusz Bukowiec, Mateusz Mączyński, Artur Pląskowski (70' Piotr Kokoszka).

Ruch Chorzów: Wojciech Skaba (60' Kamil Lech) - Konrad Korczyński, Mateusz Cichocki (24' David Berezny), Miłosz Trojak, Marek Szyndrowski - Tomasz Podgórski (46' Łukasz Siedlik), Artur Lenartowski, Łukasz Hanzel, Michał Efir (56' Przemysław Bargiel), Łukasz Moneta - Adam Setla.
Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!