Newspix / Fred Marvaux/Icon Sport / Na zdjęciu: Mariusz Stępiński

Mariusz Stępiński znów tylko na ławce FC Nantes, nie będzie "polskiego" meczu

Szymon Mierzyński

Nie zmieniła się niestety sytuacja Mariusza Stępińskiego. Były napastnik Ruchu Chorzów zasiądzie tylko na ławce i nie zagra od 1. minuty przeciwko Paris Saint-Germain. Na boisku nie zobaczymy też Grzegorza Krychowiaka.

Pomocnik mistrza Francji wciąż boryka się z urazem kolana i jest poza osiemnastką.

Mariusz Stępiński natomiast po raz drugi z rzędu będzie tylko rezerwowym. Poprzednio miało to miejsce w środowym zaległym meczu z SM Caen (1:0).

Wcześniej nasz reprezentant cieszył się zaufaniem Sergio Conceicao, ale w starciu z Toulouse FC (1:0) zirytował szkoleniowca słabą postawą i dostał "wędkę", opuszczając boisko jeszcze przed przerwą.

21-latek, który trafił do FC Nantes latem ubiegłego roku, zebrał dotąd czternaście ligowych występów, w których zdobył trzy bramki i dołożył do nich cztery asysty.

Grzegorz Krychowiak z kolei zagrał w Ligue 1 10-krotnie.

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)